यो सरल भाग्य नुस्खा एक कच्चा खाना आहार मा बहुमुखी छ। तपाईं एक फैलावट, डुबाइको रूपमा यो स्वादिष्ट पकवान प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, लपेटोको लागि भरपूर, सलादका साथ साइड डिश वा सिधै छिटो स्नैकको रूपमा! कच्चा लुगा लगाएको बटुआको स्वाद, तिनीहरूका सबै धूल, टान्निन्स र कडा कडा स्वादको पछाडि, यस्तो प्रसन्नता हो! यस नुस्खा सँगसँगै खेल्न सजिलो छ। अन्य जडीबुटी (सेज, सिलिलाउरो, डिल) प्रयोग गरी विभिन्न स्वादहरूको प्रयोग गर्नुहोस्, सब्जियां (गाजर, ब्रोकोली, बेल काली मिर्च) थपेर, विभिन्न पागल (बादाम, म्याकडामिया) वा अन्य ठण्ड-दबाएका तेलहरू (एकोकोडो, म्याकडामिया, सेमस) प्रयोग गरेर। यदि तपाईंलाई सुर्ती जडीबुटीहरू प्रयोग गर्नुपर्दछ भने मापनमा आधा कटौती गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप अखरोट, 1 देखि 2 घण्टाको लागि भिगोयो
- 2 चम्मच ठुलो ठोक्लो जैतून का तेल
- 1 चम्मच पोषण खमीर
- 2 चम्मच तातो ताजा नींबू रस या सेब साइडर सिरका निचोड
- 2 चम्मच ताजा गुलाबी, वा स्वाद
- 1/4 कप ताजा अजवाली, वा स्वाद
- 2 चम्मच ताजा थिम, वा स्वाद
- 1/4 चम्मच समुद्र नमक, वा स्वाद
- 1 चम्मच
- नामा Shoyu , वा स्वाद
- 2 देखि 4 चम्मच पानी, वा
- कच्चा भेगको सूप स्टक , यदि आवश्यक भएमा
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाद्य प्रोसेसरमा सँगै सबै अवयवहरू राख्नुहोस्।
- उच्च गतिमा प्रशोधन नगरेसम्म एक चिकन शुद्धता स्थिरता प्राप्त हुन्छ। यदि तपाईंलाई थोडा पानी थप्न आवश्यक छ भने, टेबलपूनको साथ सुरू गर्नुहोस् र ढिलो रूपमा आफ्नो बाटो काम गर्नुहोस्।
- चखना गर्नु अघि लगभग 20 मिनेटको लागि बस्नुहोस्। स्वादले सामग्रीको रूपमा वृद्धि गर्नको लागि समय सँगै मेल खान्छ। यो जब यसको अतिरिक्त सिजन थप्नको लागि यो राम्रो हुन्छ। यदि तपाईंले पिट पनि धेरै स्वाद पाउनुभयो भने तपाईं केहि थोरै तेल वा पोषण खमीर, केहि सब्जियां (जस्तै ब्रोकोली, गाजर, या बेल काली मिर्च), वा यदि केहि छ भने केहि अधिक पागल थप्न पनि प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 240 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |