लेफ्टिनर कसेरोल नुस्खाले लेफ्टिनो पकाएको भेला, चावल र टमाटरको साथ। थप भेड़को व्यञ्जनहरू हेर्नका लागि तल स्क्रोल गर्नुहोस्, भेडाहरू, भेडाहरू, र भेडा व्यंजनहरूको पात सहित।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कपले पकाएको भेडाको थुप्रो
- 2 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप कटा प्याज
- 4 औंस कटा हुआ मशरूम
- 1/1 कप प्याज पकाएका चावल
- 2 डिब्बे (14.5 औंस) टमाटर
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/2 चम्मच करी पाउडर
- 2 देखि 4 चम्मचपस पर्मेसन पनीर वा कट्टर्डडरडर वा अन्य
यसलाई कसरी बनाउने?
निविदा नभएसम्म मक्खनमा प्याज प्याज गर्नुहोस्। मशरूम र खैरो हल्का जोड्नुहोस्। सबै सामग्रीहरूलाई संयुक्त रूपमा पनीर पनीर 2-क्वार्ट क्यासेरोलमा मिलाउनुहोस्। पनीर संग शीर्ष। 30 मिनेटको लागि 350 डिग्री, वा तातो र बुलबुली सम्म उठाउनुहोस्।
रोस्ट मेम्ने क्यानर
मेमोरीको सवरी लेग
स्प्रिंग मेम्न स्टू टमाटरको साथ
ओकुरा संग मेम्न स्टू
आयरिश मेमोन स्टव नुस्खा
लाम्गा स्टव
Crockpot मेमोरी स्टew
लामखुट्टेको व्यंजनहरू
भेडा चपप्स
लामखुट्टेहरू
Crockpot बीफ र मेम्न व्यञ्जनहरु
ढिलो कुकर व्यंजनहरू | Casseroles | मुख्य नुस्खा सूचकांक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 368 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 55 मिलीग्राम |
| सोडियम | 707 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 17 जी |