क्यान्सर चोप्स, आलु, गाजर, र अन्य सब्जियों संग मेमोरी संग मेमोरी स्टव नुस्खा। कंधा लैब चोप्सहरू टुक्राहरूमा काटिएका छन् र हड्डीहरूसँग पकाएका हुन्छन् र स्वादयुक्त भेडाको स्टाउ बनाउँदछ।
सब्जियों मा rutabaga, घंटी काली मिर्च, अजगर, गाजर र आलु समावेश छ। बिस्कुट वा आयरिश सोडा रोटीको साथ यो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड लैबो कंधे चप्स
- 2 मध्यम आलु, तिमाही
- 3 सानो गाजर, 2 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 1 मध्यम प्याज, तिमाही
- 2 रिबेल पेलरी, 1/2 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 1 सानो हरित घंटी काली मिर्च, 1/2 इन्च स्ट्रिप्स मा काट्नुहोस्
- 1/2 कप diced rutabaga, वैकल्पिक
- 1 1/4 चम्मच नमक
- डश मिर्च
- 1/1 चम्मचपत्ती आटा संग 3 वटा चम्मच ठंडे पानीको मिश्रण
- 2 चम्मच काटिएको अजमोरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- भेडाको छालाबाट चामल छाँटेर त्यसपछि मासु काटेर 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्। स्टक बर्तन वा डच ओवनको मासु र हड्डीहरू राख्नुहोस्; सुन्तलाको बारेमा लगभग 1/4 कप पानी। प्यानलाई लुकाउनुहोस् र 45 मिनेटको लागि उकालो गर्नुहोस् (फोडा नगर्नुहोस्)।
- आलु, गाजर, काली, हरी मिर्च, रतबागा, नमक र काली मिर्च थप्नुहोस्। माटो र सब्जियां निविदा नभएसम्म 20 देखि 30 मिनेट सम्म आवरण गर्नुहोस्।
- हड्डिहरु हटाउनुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्; आटा र पानी मिश्रण मा हलचल। गर्मीमा फर्कनुहोस्। कुकुर, घिमिरे सम्म, स्टु थोरै भएन।
- अजमोड थप्नुहोस् र स्वाद र सिजनहरू समायोजन गर्नुहोस्।
थप भेडा स्टव व्यञ्जनहरू
स्प्रिंग मेम्न स्टू टमाटरको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 537 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 106 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,22 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 33 जी |