यो मूंगफली कारमेल नुस्खाले नमकीन, क्रान्तिको मूंगफलीका साथ मिठो मिठो, chewy कारमेल दिन्छ। यो आफ्नो आफ्नै मा महान छ, तर उनीहरूको मजा लिने मेरो मनपर्ने तरिका चकलेटमा डुब्न र माथिको थोपा नमक छिन्। तिनीहरू जस्तै कैंडी बारहरू जस्तै स्वाद!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप प्रकाश मकई सिरप
- 1 कप भारी क्रीम
- 1/2 कप दूध
- 1.5 कप शर्करा
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 कप मूंगफली (भुना हुआ र नमकीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 9x 9 प्यान तयार गर्नुहोस् यो एल्युमिनियम पन्नीमा लुकाएर र पन्नी पन्डिनु नोस्स्टिक पकाउने स्प्रेको साथ।
मध्यम मध्यम मा एक माध्यम सससेन मा मकई को सिरप, क्रीम, दूध, चीनी, र नमक को संयोजन गर्नुहोस्। लगातारसम्म हिउँदो हुनुहोस् जब सम्म चीनी पिघ्यो र मिश्रण चिकनी हुन्छ। गहिराइ पेस्ट्रीको साथ प्यानको छेउहरूमा बायाँ घुमाएर चीनी क्रिस्टलहरू रोक्न प्रयोग गर्नुहोस्।
3. कैंडी थर्मामीटर घुसाउनुहोस् र कैंडीलाई फोडा ल्याउनुहोस्।
कहिलेकाहीँ हिउँदमा, केरामेललाई 240 डिग्री (नरम-बल चरण) बनाउनुहोस्।
4. एक पटक कैंडी सही तापमान पुगिसकेको छ भने, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै मानेतमा हलचल। तयार प्यानमा कैंडी डाल्नुहोस् र यसलाई पनि तहमा सुधार्नुहोस्।
5. कम्तिमा कम्तिमा 4 घण्टा, वा रातभरको लागि सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्। एकपटक कारमेलले सेट गरिसकेपछि, सेवा गर्नको लागि यो सानो वर्गमा काटियो। कारमेलहरू भण्डार गर्न, तिनीहरूलाई व्यक्तिगत रूपमा मोक्साइड पेपरमा वा सेलफोनमा लपेटो र फ्रिजमा वा उज्यालो कोठाको तापमानमा वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। कारमेलहरू धेरै हप्तासम्म राख्न सकिन्छ।
सबै कारमेल व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
सबै मूंगफली कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 297 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 38 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |