चार बीन चिली मेरो नयाँ मनपर्ने मिर्च नुस्खा हो। गुप्त रिफन्ड सेम थप्दै छ। यो चौथो बीन स्वाद, अद्भुत बनावटको अविश्वसनीय गहिरो जोड्दछ, र पिसाब स्वाद गर्दछ जस्तै यो घण्टारका लागि उक्यो। माथि यो खट्टा क्रीम र केहि कटा भयो कोटाजा पनीर संग।
मलाई चिसो शीतकालीन रातहरूमा मिर्चको सेवा गरिरहेको छु। त्यहाँ साँच्चिकै धेरै न्यानो तापनि तपाईंले यस मिर्चलाई मसालेदार बनाउन सक्नुहुन्छ वा हल्का जस्ता जस्ता चाहानुहुन्छ। यदि तपाई साँच्चिकै मसालेदार खानाहरू मनपराउनुहुन्छ, केहि मिनेटमा जलापिन वा habanero मिर्च, वा कुचल लाल मरिच फ्लेक वा केनी मिर्च जोड्नुहोस्। यदि तपाईं माइडर खाना चाहानुहुन्छ भने, नुस्खा बनाउनुहोस् जस्तो लेखिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 प्याज (कटाई)
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 (15-उउन्स) फलफूललाई मुक्त गर्न सकिन्छ
- 1 (14-उउन्स) टमाटर (drained) ले diced गर्न सक्छ
- 1 (6-औंस) टमाटर पेस्ट गर्न सक्छ
- 3 कप सब्जी या बीफ श्वेत
- 2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1/4 चम्मच मिर्च
- ड्यास नमक (यदि वांछित)
- 1 (15-उउन्स) कालो बीन्स हुन सक्छ (पिसाब र नाली)
- 1 (15-औंस) नौसेना सेमहरू (पतित र नाली) हुन सक्छ
- 1 (15-औंस) गुर्दे सेन्स (पनी र नाली) हुन सक्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
ठूलो बर्तनमा, जैतूनको तेल मध्यम गर्मीमा उचाल्नुहोस्। प्याज र लसुन थप्नुहोस्। पकाउनुहोस् र झन्डै 5 देखि 6 मिनेटसम्म टेलिभिजन गर्नुहोस्। रेफ्रिड सेममा हलचल, टमाटर, टमाटर पेस्ट, र शरदको 1 प्याला diced; जबसम्म सेम र टमाटर पेस्ट घुमाउँदैन। बाली पाउडर, जीवाणु, मरिच र नुनको साथ प्रयोग गरी बाँकी भाइरसमा हलचल गर्नुहोस्।
त्यसपछि काले सेम, नौसेना सेम, र गुर्दे सेममा हलचल।
मिर्च एक सिम गर्न ल्याउनुहोस्; मिर्च मोटाई र मिश्रित नभएसम्म 15 देखि 20 मिनेट सम्मको तापक्रम कम हुन्छ र प्रायः हिउँदो हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 826 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 391 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 147 g |
| आहार फाइबर | 43 g |
| प्रोटिन | 50 g |