यो सिरका आधारित बारबेक्यू सस एक साथ काम गर्दछ जसलाई यो एक टेबल सॉस गर्दछ। यो नुस्खा मिसौरीबाट प्रसिद्ध विकर BBQ मा सेवा गरिएको सॉस धेरै समान छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 कप साइडर सिरका
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 2 1/2 चम्मच नुन
- 1 1/2 चम्मच शर्करा
- 4 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 1 चम्मच पेपर
- 1/2 चम्मच
- ground cumin
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामग्री मिलाउनुहोस् र मसाले घुमाउन 5 देखि 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
2. चटनी हटाउनुहोस् गर्मीबाट र पूर्णरुपमा (लगभग 20 देखि 25 मिनेट सम्म) पूर्णतया ठुलो पार्नुहोस्। तपाईंको मनपर्ने BBQ नुस्खाको साथ अनावश्यक र चिसो सफाको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 258 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |