यो टंगली मर्खा एस्पारागसले ठूलो साइड डिश वा सलाद बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड asparagus
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच पतला लाल प्याज कटाई
- 1 चम्मच सिरका (balsamic, sherry, or red wine)
- 1 चम्मच नींबू का रस
- 1/2 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- पत्तियां पत्तियां
यसलाई कसरी बनाउने?
- Asparagus फ्लैट गर्न पर्याप्त ठूलो एक skillet मा एक फोडा मा लगभग 2 इन्च पानी ल्याउनुहोस्।
- नमक थप्नुहोस्। चिसो पानीमा धुलो अनुहार गर्नुहोस्।
- प्रत्येकको दृढ आधार बन्द गर्नुहोस्। यदि ठूलो या रेतीले हो भने तराजूहरू हटाउनुहोस्।
- उबलने पानीमा स्पियरहरू राख्नुहोस्।
- छिटो पानीको फोडामा फर्कनुहोस्, त्यसपछि 5-7 मिनेटको लागि धीरज उकालो। एस्पारागसलाई थोडा कुरकुरा हुनुपर्छ। नाली।
- मल बनाउन एक ओवल डिशमा राख्नुहोस्। सानो कटोरामा सिरका, नीबूको काली, सरस, नमक र कालो मिर्चको साथ कटा प्याज मिलाउँछ।
- जैविक तेलमा बिस्क।
- न्यानो एस्पारागसमाथि टाँस्नुहोस्। ठुलो सम्म कोठाको तापमानमा अचम्म लाग्ने अनुमति दिनुहोस्, त्यसपछि समय सकिरहेको बेलामा फ्रिज गर्नुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि कोठाको तापमानमा फर्कनुहोस्।
अधिक Asparagus व्यञ्जनहरु
- भुटानी एस्पेरपस र मशरूम
- Asparagus Quiche
- Ham र Asparagus Crepes Parmesan पनीर संग
- क्रीम पास्ता संग हाम र एस्पेरगास
- बेपत्ता साथ एस्पेरगस
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 87 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 67 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |