तपाईंले सम्भवतः सोचेको छैन कि फलबाट बार्बेक्यू सस बनाउने। खैर, यो फल आधारित habanero बीबीक्यू चटनी मीठो र तातो छ। यसले पोल्ट्री र सुँगुरमा पुरा तरिकाले काम गर्दछ। यदि तपाइँ यसलाई अगाडि बढाउनुहुन्छ भने, habanero को गर्मी अन्य अवयवहरूको साथ मिश्रण गर्न समय हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम प्याज (पतला कटाई)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 15 एमएल पकाउने तेल
- 1 घंटी काली मिर्च (पहेंलो, भुना भयो, खुट्टा, र बीउ)
- 1/4 कप / 300 एमएल पानी
- 2/3 कप / 160 मिलीलीटर खूबानी (सूखे)
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर शर्करा (भूरा)
- 2 चम्मच / 30 एमएल सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल सरसफाइ (पाउडर)
- 1/4 कप / 60 एमएल गरम चटनी (habanero)
- 1 चुम्बक नमक (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सउट प्याज र लसुन तेलको साथ ठूलो स्किलेटमा। घण्टी काली मिर्च, पानी, खूबानी, भूरा शर्करा र सेब साइडर सिरका थप्नुहोस्। गर्मी कम गर्नुहोस्, एकसाथ हलचल गर्नुहोस् र जबरजस्ती नरम हो, लगभग 15 मिनेट सम्म।
2. खाद्य प्रोसेसरमा सरसफाई, तातो चटनी र नुनसँग मिलाउनुहोस्। सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 170 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |