यो भुना भयो तरternut स्क्वैश फिक्स गर्न एक तस्वीर हो। जैतून को तेल, ऋषि, र वैकल्पिक प्याज र भुडको साथ बस क्यूब्स टस गर्नुहोस्। प्याजहरू एक राम्रो स्वाद थप्छन्, तर तिनीहरू बाहिर जान सकिन्छ। वा तपाइँले यो रंगीन नुस्खा प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ ब्रुसेल्स र पेकान्सको साथ भुना भयो ब्रुसेल्स स्वाद र तरternut स्क्वैश ।
यो स्वादपूर्ण भुना भयो तरबारट स्क्वैश को भोजन को साथ या एक भोजन को बारे मा सिर्फ एक भोजन को रूप मा सेवा गर्नुहोस। समान सर्दी स्क्वैश प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्, जस्तै acorn, hubbard, buttercup आदि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम butternut स्क्वैश वा एक समान जाडो स्क्वाश
- 2 मध्यम प्याज, 1 इन्च कुञ्जीमा काट्नुहोस्
- 2 tablespoons
- अतिरिक्त-कुञ्जी जैतून का तेल
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- कोसेसर नमक
- 2 चम्मच खाएको बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो पछाडि प्यान वा पन्डिङ प्यान पन्चको साथ। हल्का तेलको पन्जा वा स्प्रे ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ। ओवन 400 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- सब्जी पेलर वा वाई-पेलरसँग स्क्वाश छर्नुहोस्। साढे साढे साढे साढे र बीउ बाहिर निस्कनुहोस्। स्क्वासस 1 इन्च क्यूबमा काट्नुहोस्। जैतून का तेल, मरिच र ऋषि संग स्क्वैश र प्याजको टुक्रा टाँस्नुहोस्। तयार पाक पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस्। नमक र काली मिर्चको साथ छिटो
- लगभग 30 देखि 40 मिनेटको लागि रोस्ट, कहिले काँही घुमाउँदछ, वा स्क्वाश निविदा हुन्छ र हल्का खैरो छ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- मीठो मसाले भुइँमा बटुवा बटुवा: प्याज, सागर, र काली मिर्च खानुहोस्। मेपल सिरप को 2 चम्मचहरू थप्नुहोस्, दालचीनीको 1/2 चम्मच, र जैतून का तेल सँगसँगै स्क्वैशमा केनी मिर्चको ड्यास। टस र भुइँमा निर्देशित रूपमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 93 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 78 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |