अनार विनाग्रेटीको लागि यो नुस्खा एक सलाद ड्रेसिङ वा एक उज्यालो चिसोको रूपमा ठूलो छ जब चिन्ता वा सामन माथि बहाव गर्दा एपटिजाइजर वा मुख्य पाठ्यक्रम सलादको रूपमा सेवा गरिन्छ।
ताजा या बोतल अनार रस काम गर्दछ तर ताजा छ किनकि तपाईसँग बिरुवाको लागि बीउहरू छन्। यदि ताजा अनार प्रयोग गरिएमा, तपाईंले तयार गर्न अघि रातो खाने र काम गर्ने काम गर्न चाहन सक्नुहुन्छ। यसले काम धेरै छिटो जान्छ।
पूर्वी यूरोपियनहरूले तिनीहरूको मध्य पूर्वी र भूमध्य छिमेकीहरूबाट अनारको लागि एक चकितता विकास गरे र तिनीहरू पूर्वी यूरोपका केही भागहरूमा बसीरहेका छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप ताजा वा बोतल
- अनार रस
- 1/4 कप रातो रक्सी शराब सिरका
- 2 चम्मच हनी
- 1/2 कप अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल वा सूरजमुखी तेल
- नमक र काली मिर्च
- अनारको बीउ, गार्निशको लागि
- 1 चम्मच कटा chives, garnish को लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कटोरा मा, अनारको काली, सिरका, र हनी मिलाउनुहोस्, र 10 मिनेट सम्म बस्न दिनुहोस्।
- तेल मा व्हिस्क र सीजनिंग समायोजन।
- अनारको बीज र चिनिहरु मा मिलाउनुहोस्, यदि प्रयोग गर्नुहोला। सेवा गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्। प्रयोग गर्नु राम्रो तरिकाले हल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 290 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |