यो ग्रिल-भुटेको टर्की स्तन सरल हुन सक्छ, तर यो स्वादको भरिएको छ। गोप्य सतह को बाहिर बाहिर पकाने को बाहिर पकाने को अनुमति को लागि पर्याप्त कम तापमान को राख्न को लागि छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3 पाउन्ड (900 देखि 1300 किलो) बेकार
- टर्की स्तन , स्ट्रिङ-ट्रस गरिएको
- 2 चम्मच (30 एमएल) मक्खन, चिसो
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat Grill। 8 चौथाई इन्च चौडा स्लाइसहरूमा मक्खन काट्नुहोस्, एक इन्च लामो। माथिल्लो छायाँमा 8 अर्ब इन्च स्लेटहरू र पर्चीमा पर्ची पर्ची बनाउनुहोस्। स्तन लिपि हुँदा सिर्जना गरिएका तहहरूमा कुनै अतिरिक्त मक्खनलाई पुर्नुहोस्। नमक र काली मिर्च।
- उच्च गर्मीमा 5 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, त्यसपछि मध्यम गर्मीमा ग्रिल समायोजन गर्नुहोस्। जबसम्म आन्तरिक तापमान 175 डिग्री एफ / 80 डिग्री सी। सम्म पुग्छ सम्म ग्रिल गर्नुहोस्।
- निकाल्नु र 20 मिनेट पहिले कारवाही गर्नु अघि। यदि तपाईंलाई ध्रुवीय को लागि drippings को आवश्यकता हो, पट्टी को तल सलाखों या ईंटों मा एक ड्रिप पैन सेट गर्नुहोस, र यसलाई पहिलो 30 मिनेट पछि हटाउनुहोस् (या अन्य यसलाई बंद हुनेछ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 1284 |
| कुल मोटा | 6,484 g |
| पागलिएको बोसो | 1,187 जी |
| असंतृप्त फैट | 1,814 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 95,260 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 84,001 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5,873 g |
| आहार फाइबर | 300 जी |
| प्रोटिन | 26,355 g |