यो सरल आडू सस ताजा, रसदार आलिसको आनन्द लिने एक राम्रो तरिका हो। चटनी diced ताजा खुराकहरु, शर्कु, र कोस्टस्टर्च को एक सरल मिश्रण हो। थोडा (वैकल्पिक) ग्राउंड दालचीनी संग ससमा सानो मात्रामा वेनिला थपिएको छ।
Waffles या pancakes को लागि टपिंग को रूप मा यस आडू सॉस को उपयोग गर्नुहोस, या बिस्कुट मा चम्मच, पाउंड केक स्लाइस, या स्वादिष्ट शर्टकेक्स को लागि स्कोन।
अतिरिक्त र ताजा स्वादको लागि, यो सकिसक्नुभन्दा पहिले चटनीमा कटाई स्ट्रबेरी वा ब्लूबेरी थप्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
शीर्ष 45 दक्षिणी पीच व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूला पेशाहरू
- 1/2 कप पानी
- 3/4 कप दाग गरिएको शुगर
- 1 चम्मच cornstarch
- 1/4 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- खुट्टाहरू खुट्टा पार्नुहोस्, बिरालोहरू र पासाहरू हटाउनुहोस्। तपाईं को बारे मा 3 कप diced पीडित हुनु पर्छ।
- एक saucepan मा पानी, चीनी, र कोस्टस्टर्च जोड्नुहोस्; मध्यम गर्मीमा एक फोडा ल्याउनुहोस्। Diced आडहरू थप्नुहोस् र 2 मिनेटको लागि उकाउनुहोस्।
- तापक्रमबाट प्यान हटाउनुहोस् र वेनिला निकासी र दालचीनीमा हलचल गर्नुहोस्।
- Waffles या pancakes को लागि टपिंग को रूप मा यस आडू सॉस को उपयोग गर्नुहोस, या बिस्किट्स या पाउंड केक मा चम्मच र एक स्वादिष्ट शर्टकेक को लागि व्हीड क्रीम संग शीर्ष।
लगभग 3 कप हुन्छ।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- कटाईको पीडितहरूलाई काटिएको अनुकारिका साथ बदल्नुहोस्।
- सॉस मा कटा हुआ ताजा आडू र नाशपाती को एक संयोजन को प्रयोग गर्नुहोस।
- पीच-बेरी सॉस 1 कप ताजा जामुन जोड्नुहोस्; ब्लूबेरी, कालोबेरी, स्ट्राबेरी, वा संयोजन प्रयोग गर्नुहोस्। वेनिला र दालचीनी संग जामुन जोड्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
द्रुत पीच र नारियल माथि उल्टो बिस्कुट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 88 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |