एस्प्रेसो म्याकाकोटोस (उर्फ "क्याफे मकचीएटोस") कम्प्रेक्ट, स्वादयुक्त पेय हुन् जसको एस्प्रेसो र
फोमयुक्त दूध हो । एकपटक तपाईंले एस्प्रेसो शटहरू र
डरलाग्दो दूध कसरी निकाल्न पछि जान्नुहुन्छ, तपाइँ सजिलै संग एस्प्रेसो मेककोटोस र ल्याट म्याचिकोटोस कसरी सिक्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
म्याकचिन्ह कप (लगभग चार औंस) मा, भाप वाला दूध को गुड़ियाप संग शीर्ष एस्प्रेसो। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)