यो दुई-अवयव कफी शेर नुस्खा स्वाद श्वेत र गैर-अल्कोहल पेयहरू, केकहरू, वा आइसक्रीम टुप्पोको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
यो साँच्चै एक कफी-स्वाद गरिएको सरल सिरप हो । सरल सिरपको लागि सामान्य अनुपात दुई भागहरू चीनी एक भाग पानी वा अन्य तरलमा हुन्छन्। यस नुस्खामा, अनुपात एक भागको चीनीमा एक भागको कफीमा कम हुँदै जान्छ अधिकतम मात्राको कफी स्वाद।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 1 कप कफी (पीडा थप बल)
यसलाई कसरी बनाउने?
कसरी 1 कप अतिरिक्त शक्ति पकाएको कफी
- ब्रेन 3/4 कप मैदान कफी 8 औंस चिसो पानीको साथ।
सिरप बनाउनुहोस्
- एक माध्यम सससेन मा चीनी र अतिरिक्त-बल कफी मिलाउनुहोस्। एक फोडा ल्याउन, चिनियाँ भंग गर्न निरन्तर उत्तीर्ण।
- कम गर्मी र 3 मिनेटको लागि उकालो, प्रायः हिउँदिरहन्छ।
- कफी शरिर एक कंटेनरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र कोठाको कोठामा आउन अनुमति दिनुहोस्। सील र फ्रिजमा 1 महिना सम्म फ्रिजमा राखिएको भण्डार।
- स्वादिष्ट दूध पेय, अल्कोहल ककटेल र डेसर्ट वा आइसक्रीमको लागि टिपिङ प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |