Pesto पारंपरिक रूपमा ताजा तुलसी, पाइन नट, लसुन, जैतून का तेल र पिर्मेसन पनीर संग बनाइन्छ। यद्यपि नुस्खामा लचीलापन छ - तपाईं विभिन्न ताजा जड़ी बूटीको लागि तुरुन्तै स्वैप गर्न सक्नुहुन्छ, वा पाइनटटको सट्टा अखरोट प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ - यो पागल र पनीर हो जसले सबैभन्दा धेरै क्यालोरीहरू नुस्खामा ल्याउँछ।
केहि पेस्टो व्यञ्जनहरूमा, पिर्मेसन पनीर वास्तवमा वैकल्पिक हो; मैले यसलाई राखेँ तर सबै क्यालोरी बिना ट्यागी स्वादलाई अझ बढाउन रकम कटौती गरें। एक उच्च गुणस्तर पर्मेनेस एक अधिक तीव्र स्वाद हुनेछ, जसलाई तपाइँले पनि राम्रो स्वादिष्ट परिणाम प्राप्त गर्दा कम प्रयोग गर्न अनुमति दिन्छ।
एक अमीर स्वाद को लागि, यो राम्रो प्रोसेसर को लागि खाना प्रोसेसर जोडने को लागि पाइन पागल को सबै भन्दा राम्रो छ। र लसुन को एक अधिक निरंतर खनन प्राप्त गर्न को लागि, लौंग को खाना प्रोसेसर मा पहिले राख्नुहोस र केहि समय को रोक प्रक्रिया शुरू गर्न को लागि पल्स।
क्यालोरीहरू काट्न अर्को तरिकाले कम पास्ता प्रयोग गर्न वा यसलाई पूर्ण रूपमा हटाउन हो। Pesto ग्रीस चिकन वा माछाको लागि ठुलो ठुलो हो, क्विनोको रङ्ग्रात्मक र एक चौंरी अचम्मको भुमिकामा सब्जिएको सब्जनी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 बजे। पूरै गेहूं स्पेगेटी
- लसुनको ठूलो ठूलो लौरो
- 1 प्याला ताजा तुलसी पातहरू हटाइयो
- 1 Tbsp
- पाइन नट , अधिमानतः टोस्ट गरिएको
- 3 टिबी चिसो पिर्मेसन पनीर
- 2 Tbsp जैतून का तेल
- 1/4 चम्मच नमक, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीको ठूलो बट्टा एक फोडामा ल्याउनुहोस्। स्पेगेटी जोड्नुहोस्, र 8 देखि 10 मिनेट पकाउनुहोस्, वा अल डेन्टेन्सन र पकाउनुहोस्।
- यसबाहेक, एक खाना प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा, लसुन, तुरुन्त र पाइन नटलाई मिलाउनुहोस् र पतला मिनिङ सम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्। पनीर थप गर्नुहोस् र राम्रोसँग मिलेर प्रक्रिया गर्नुहोस्। भत्किएको स्थिरता प्राप्त नभएसम्म हेर्दा हेर्दै फिड ट्यूब मार्फत तेल तान्नुहोस्। नमक संग सिजन।
- पेस्टो सस संग एकै पास्ता टास्स र तुरुन्तै सेवा पुर्याउनुहोस्।
प्रति सर्भर कैलोरी 250
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 214 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 156 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 10 जी |