यो मलाई कष्टको पकाएको चिकन र मशरूम डिशले तपाईंलाई चिकन paprikash, हंगेरीको हंगेरी विशेषता र प्याज क्रीम ससमा प्यापिकाको साथमा प्याजको सम्झना दिलाउन सक्दछ। यो नुस्खा प्याजको सट्टा मशरूमको सुविधा दिन्छ। जब खट्टा क्रीम संग संयुक्त, 1 9 70 को दशक मा लोकप्रिय casseroles को सम्झना हो, एक आरामदायक पकाया चिकन डिश बनाउन को लागि तपाईंको आराम खाना को उत्साह को संतुष्ट हुनेछ।
कुन प्रकारको पेपर्रिका तपाईंले प्रयोग गर्नुहुन्छ, डिशको स्वाद हल्का र तातोबाट टाढा हुन सक्छ। धेरै भन्दा सुपरमार्केटहरू हल्का पेपरिका छन्, जुन स्पेन, क्यालिफोर्निया, दक्षिण अमेरिका वा हंगेरीबाट हुन सक्छ। यदि तपाईं एक शक्तिशाली सिजन चाहानुहुन्छ भने जातीय जातीय बजारमा अधिक प्रचलित किसिमहरू फेला पार्न सक्नुहुन्छ।
तपाईं श्वेत बटन मशरूम प्रयोग गरेर यो नुस्खा आधारभूत राख्न सक्नुहुनेछ, वा तपाइँ शाईक वा बेबी ब्लाल छनौट गरेर यसलाई अझ बढि रोचक बनाउन सक्नुहुन्छ। क्रीमयुक्त चटनीले यो डिश आदर्श बनाउँछ जब तातो पकाएको चामल वा अण्डा नूडल्समा सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 प्याला सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 2 पाउन्ड चिकन टुक्राहरू
- 1/4 कप मक्खन
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1 कप
- चिकन भाइरस
- 8 औंस ताजा मशरूम (सेतो बटन, क्रिमिनी, शाईटका, बेबी बेला), कटाईयो
- 1 1/2 चम्मच पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- सफा प्लास्टिक वा पेपर बैगमा, नुन र काली मिर्च सँग आटा मिलाउनुहोस्। चिकन टुक्राहरू थप्नुहोस् र आटा मिश्रण संग कोट हिलाउनुहोस्।
- मक्खन मक्खनमा ओवन पिक्चर स्किलेटले मध्यम गर्मीमा पक्का पक्का बनाइदिन्छ कि मक्खन जलाउँदैन। कुखुरा टुक्राहरू, आवश्यक भएमा ब्याचहरूमा, र सबै पक्षमा खैरो मुर्दा थप्नुहोस्। (यदि तपाईंले ब्याचहरूमा चिकन पकाउनु भयो भने सबै पछि फिर्ता कुञ्जीमा थप्नुहोस्।)
- खट्टा क्रीम, चिकन भाइरस, मशरूम र पेपरिकामा मिक्स। बिस्तारै सबै अवयवहरू मिलाउन हलचल।
- यदि कुखुरा ओवनफ्रेम छैन भने, क्यासेरल डिशमा हस्तान्तरण मिश्रण।
- 45 मिनेट को लागि कवर र सेंकना, या चिकन निविदा छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 876 |
| कुल मोटा | 56 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 254 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,896 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 65 g |