अमेरिकन फ्लैग केक पकाउने
यो झण्डा केक स्मारक डे वा जुलाई 4 को लागि एक भयानक देशभक्त मिठाई विधि हो। यो झण्डा केक एक केक मिश्रणको साथ सुरु हुन्छ, त्यसैले यो सजिलो छ, तर यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने घर बनाउनुहोस् केक प्रयोग गर्न निःशुल्क। यो देशभक्त केक नुस्खाको लागि ताजा ब्लूबेरी र रास्पबेरी प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस्। जमे भएका जामुन सबै केकमा खाइरहेको छ।
गतिको परिवर्तनको लागि, यो केक , रातो र सेतो र नीलो भित्रको देशी पोकको केक बनाउन प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 18 1/4 औंस वेनिला केक मिश्रण (वा सेतो या पहेंलो केक मिश्रण, साथै केक बनाउन सामग्रीहरू)
- 8 औंस क्रीम पनीर
- 9 औंस फ्रिक्वेन्सी स्पीड (जस्तै कूल सिप वा ट्रु साबुन, थोपा थोपा)
- 3 चम्मच पाउडर चीनी
- 1 pint blueberries
- 1 देखि 2 रास्पबेरी प्यान्ट गर्दछ
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशानिर्देश अनुसार 9 9 13 पकाउने डिशमा केक तयार गर्नुहोस्।
- केक 15 मिनेटको ठिक गरौं, त्यसपछि पूर्णतया ठुलोमा सेवा गर्ने प्लेटफर्ममा उल्टाउनुहोस्। जब तपाइँ फ्रोजिङ तयार गर्नुहुन्छ केक फ्रिज गर्नुहोस् (यसले फ्ल्याग केकलाई ठोलो बनाउँछ)।
- एक बिजुली मिक्सरको साथमा, क्रीम पनीरलाई हराउँदोरहेछ। फ्रस्ट झण्डा केक यस फ्रोडिङ्को साथ।
- तपाईंको झण्डा केक सजावट गर्न: निलो बायाँ कुनामा ब्लुबेरीको साथमा रूपरेखा गर्नुहोस्। बाँकी ब्ल्याबेरीसँग भर्नुहोस्, केहि सेतो ठाउँ छोडेर छोडेर छोडेर। यी तपाईंको झण्डा केकमा ताराहरू छन्।
- नीलाबेरीका र तलका रसका पछाडि धेरै रेखाहरू बनाउनुहोस्। यी तपाईंको झण्डा के के धनी हो। सेवाको लागि तयार नभएसम्म फ्रिज फ्रिज केक।
संकेत: मैले पत्ता लगाउँछु कि यस झण्डा केक फ्रस्टिङ पर्याप्त बेरोजगार छ कि जामलाई दौडिनु पर्दैन। तर यदि तपाईंको फ्रोजिङ केही थोपा दौडिरहेको देखिन्छ भने बेरीहरू थप्न अघि 15-45 मिनेटको केकलाई फ्रिज गर्नुहोस्। त्यसोभए तपाईं झण्डा झन्डै 2 घण्टा सम्म झण्डाको केक फ्रिज गर्न सक्नुहुन्छ (यसलाई बाहिर सार्न छोड्नुहोस्) वा सेवाको लागि तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 157 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 मिलीग्राम |
| सोडियम | 415 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 8 जी |