ग्लिलिङ मैले सुत्न पाउने सबै भन्दा राम्रो तरिका हो। यो पनि एक आसान छ। कामको एकमात्र भाग जो टाढा टाढाको छ कुखुराको तल तोडिएको छ।
म स्टेमलाई टाँस्न चाहान्छु र प्वाइन्टको रूपमा धेरैको रूपमा हटाउन चाहन्छु, र त्यसपछि पछाडीबाट टाढाको फ्लोटेट हटाउन मेरो चाकूको बिन्दुको प्रयोग गरेर तल तिर जान्छ। कुनै पनि विशाल फ्लोरेट्सहरू अवरुद्ध हुन सक्छन् वा तिमाहीमा पनि तिर्नु पर्दछ ताकि तिनीहरू आकारको आकारमा छन्।
यो राम्रो छ यदि तपाईं फ्लोरेटको स्टेमको केन्द्रमा टुक्रा पार्नुहुन्छ र त्यसपछि सबै माध्यमबाट स्लेटिङ गर्नुको सट्टा बिस्तारै बिच्छेदन गर्नुहोस्। सानो फ्लोरेटहरू छोडिन्छन्।
मिर्च पाउडर एक किक को थोडा थप्छ (तर सावधान हुनुहोस् कि सेनी मिर्च संग मिर्च पाउडर को भ्रमित न गर्नुहोस, जो धेरै हाईटर छ), वा तपाईंले स्मेक्टेड पेपरिका को विकल्प ले सकते हो।
सम्भवत मैले पाथी खाना पकाउने मात्र सजिलो तरिका यसलाई भुमिरहेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 काँटाको ठूलो टाउको (माथि उल्लेखित रूपमा तल घुमाईएको)
- 2 Tbsp जैतून का तेल
- 2 चम्मच कोसेसर नमक
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 नींबू (निस्तारका लागि)
- 2 टिबीले ताजा चिसो काट्यो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा, जैतूनको तेल, कोसेसर नमक र मिर्च पाउडर संग फूलगोभी फ्लोरेट्स टाउको गर्नुहोस्।
- कूलफ्लावरलाई सीधै मध्य-उच्च ग्रिल (लगभग 400 डिग्री फारेनल) मा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र ढक्कन बन्द गर्नुहोस्।
- लगभग 15 मिनेटमा, फ्लोरिट्सहरू लाई एक जोडाको साथमा फिसल गर्नुहोस् ताकि उनीहरु पनि अँध्यारो पार्छन।
- अर्को 10 देखि 15 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, त्यसपछि हटाउनुहोस्, र कटोरामा स्थान्तरण गर्नुहोस्।
- ताजा नींबूको रस निचोल्नुहोस् र चोरी गर्नुहोस्, त्यसपछि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 117 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,245 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |