यो स्टिकमा स्वादिष्ट स्वाद जोड्ने सबैभन्दा सजिलो तरिका हो। जबकि फाइल म्यागोनले स्वाद विभागमा कम्तीमा सहयोग चाहिन्छ, बेकनले यसलाई अझ राम्रो बनाउन सक्छ। यदि तपाइँ एक पूर्व लिपटे स्टेक फेला पार्न सक्नुहुन्छ, त्यसो भए एक प्लस हो, तथापि, स्टिक आफैलाई लपेटेर तपाईलाई कुन प्रकारको बेकन प्रयोग गर्ने विकल्प दिनेछ। म यो डिशको लागि मोटो कट वा कालो मिर्च बेकनको सिफारिस गर्छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 फाईलहरू म्यागोन (लगभग 1 1/2 इन्च मोटाई)
- मोटो कटौती बेकनको 4 स्लाइस
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 मोटे जमीन काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ग्रिल उच्च गर्मी को लागि। नमक र कालो मिर्च संग स्टेक को सिजन दुवै पक्ष।
- ध्यानपूर्वक बेकनको साथ स्टिकहरू लपेटो। यदि धेरै लामो छ भने तपाईंलाई बेकन काट्न आवश्यक पर्दछ। आवश्यक भएमा टूथपेक्सको साथ सुरक्षित गर्नुहोस्।
- ग्रिलमा राख्नुहोस् र प्रति साइज 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। बेकन राम्रो तरिकाले खैरोदार हुनु पर्छ, तर बढ्दो क्रिसमस हुँदैन।
- एक पल्ट इच्छित दान गर्न पकाएको, स्टिकहरू ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि आराम गर्नु अघि आराम गर्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 358 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 173 मिलीग्राम |
| सोडियम | 483 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 61 g |