तल मलाई बाम्मी (चिकन र ओरारा स्टव - कोटोमोलोका लागि उत्तम नुस्खा हो) ग्रीकमा: κοτόπουλο με μπάμιες, कथित कोह-TOH-PO-lo मा meh BAHM-yes)। ग्रीक कुकहरू सामान्यतया बच्चा ओरारा प्रयोग गर्छन्, र यो पारंपरिक पारंपरिक छ कि तिनीहरूलाई तयार पारेर नमक र लेमन राख्ने, तरल कोर्नु पर्ने। यो चिकन र ओरारा नुस्खा चिकन खुट्टा र जांघको साथ धेरै राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 पाउन्ड चिकन (टुक्रामा कटौती)
- 1 मध्यम प्याज (diced)
- 1 1/3 कप
- जैतून का तेल
- 1 1/3 कप पानी
- 2 1/4 पाउन्ड बेबी ओरारा (स्टोड हटाइयो)
- 1 चम्मच प्लस 2 चम्मच
- समुन्द्री नुन
- 6 चम्मच नींबू रस
- 1 16-औंस टमाटर लुग्न सक्छ (वा 3 ताजा टमाटर, ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कलरानमा ओकेरा (जमे भएका वा ताजा) राख्नुहोस् र ठंडे पानीसँग कुल्ला गर्नुहोस्।
- 2 चम्मचको नमक संग छिराउनुहोस् र वितरण गर्न हल्लाउनुहोस्।
- नींबूको रस को 6 चम्मच संग छिराएँ, वितरित गर्न को लागी र अलग। (यदि ताजा okra प्रयोग गरेर, खाना पकाउने 2 घण्टा अघि बस्नुहोस्।)
- कुखुरा, प्याज, जैतूनको तेल, र 15 मिनेटको लागि मध्यम तापक्रममा खरानीको नुनको चम्मच र नुनको 1 चम्मच राख्नुहोस्, आंशिक रूपले आवरण र कहिलेकाहीँ हिउँदिरहन्छ। टमाटर शुद्धता र पानीमा हलचल, एक फोडा, आवरण, र सील ल्याउनुहोस्।
- जब दबाव पुग्यो, तल्लो तलको गर्मी घटाउनुहोस् र 5-7 मिनेट पकाउनुहोस्। दबावको छिटो-रिलीज प्रयोग गर्नुहोस्।
- ओरारा नाली र बर्तनमा थप्नुहोस्। एक फोडा, आवरण र मुहर ल्याउनुहोस्। जब दबाव पुग्यो, तल्लोमा तल्लोलाई कम गर्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्, दबावको लागि छिटो-रिलीज प्रयोग गर्नुहोस्, शीर्ष अनसुल गर्नुहोस्, हलचल गर्नुहोस्, र आरामसाथ ढोका 15 मिनेटको लागि ढोकामा राख्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1555 |
| कुल मोटा | 109 g |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 59 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 380 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,536 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 124 g |