नारंगी पेस्ट्री क्रीम स्वर्गीय ताजा जामुनको साथ चकलेट क्रेपमा टेक गरिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ¼ कप पूरा दूध
- 1 चम्मच नारंगी घेरा
- 3 अन्डा यलो
- ¼ कप दाग
- 1 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच प्लस 2 चम्मच cornstarch
- 1/2 चम्मच शुद्ध वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 चम्मच ग्रैंड मार्नियर (वा 1/2 चम्मच नारंगी निकासी)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो ससनीमा, कम गर्मीमा दूध र सुन्तला घिमिरेलाई न्यानो नहोउन्जेल यो भाप पर्याप्त हुन्छ। दूध पिउने बेलामा, अण्डा मान्छे, चिनी, आटा, र कस्टस्टर्च सँगसँगै whisk सम्म मिश्रण पूर्ण रूपमा चिकनी हुन्छ।
दूध भाप गर्दा एकपटक, अण्डा जोड्नका लागि यसको आधा जोड्नुहोस्। दूध र अण्डाहरूलाई हट दूधमा राख्नुहोस्, स्ट्राइकिंग जारी राख्नुहोस्, र यसलाई 1-2 मिनेटसम्म उचाल्नुहोस् जब तक कन्टर्डर डिजिटल थर्मामीटरमा 170F सम्म पुग्छ र धेरै मोटो हुन्छ।
गर्मीबाट हटाउनुहोस्, वेनिला निकाट र ग्रैंड मार्नियर (वा निकाल्नुहोस) मा टाँस्नुहोस्, र पेस्ट्री भर्नु अघि क्रिल।
यो सुन्तला पेस्ट्री क्रीम नुस्खाले लगभग 2 कप स्वादयुक्त क्रीम बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 472 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 316 मिलीग्राम |
| सोडियम | 839 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 67 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 16 जी |