यो रोटी मिसिन रोफ्ले लसुन, प्याज, काली मिर्च, र काजुन वा क्रियोल सिजनिंग को अतिरिक्त संग बनाइन्छ। रोटीमा अद्भुत स्वाद छ र शानदार स्यान्डविचहरू बनाउँछ।
यदि तपाईं स्यान्डविचको लागि रोलहरू र रोल भिन्नता पछ्याउनु चाहानुहुन्छ भने आटा चक्र प्रयोग गर्नुहोस्। 1 1/2 पाउन्ड खुट्टा बनाउन को लागी, केवल 1.5 द्वारा अवयवहरू गुणा वा तल तालिका प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप पानी
- 1/4 कप प्याज (कटाई)
- 1/4 कप हरित घंटी काली मिर्च (कटाई)
- 2 चम्मच लहसुन (पखाली कटाई)
- 2 चम्मच मक्खन (नरम)
- 2 कप रोटी आटा
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच कजुन (या क्रियोल) अनुभवी
- स्क्यान्ट 1/1 चम्मचको नमक (यदि तपाईंको क्याजुन सिजनिंग नुन मुक्त हुन्छ भने 3/4 चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्)
- 1 चम्मच सक्रिय सुकेको खमीर
यसलाई कसरी बनाउने?
Loaf निर्देश
- सामग्रीहरू थप्नका लागि निर्माताको निर्देशन अनुसार सबै सामग्रीहरू मेटिमा मापन गर्नुहोस्।
- आधारभूत / सेतो रोटी चक्र चयन गर्नुहोस्। माध्यम वा गहिरो क्रस्ट रंग प्रयोग गर्नुहोस्। (देरी चक्र प्रयोग नगर्नुहोस्)
- प्यानबाट हटाउनुहोस् र तार रैकमा ठोक्नुहोस्।
स्यान्डविच रोल निर्देशन
- अवयवहरू रोटी मिसिनमा राख्नुहोस् र आटा सेटिङ छनौट गर्नुहोस्।
- मेशिनबाट आटा हटाउनुहोस्, 10 देखि 12 भागमा विभाजित गर्नुहोस्, र रोलहरूमा आकार।
- उनीहरूलाई ठूलो हल्कासाथ चिसो वा टुक्रिएको पेपर-पेन्डिङ बेकिंग पानामा राख्नुहोस्।
- डेम भान्सा तौलिया संग आवरण गर्नुहोस् र रोल को वृद्धि को लागी लगभग 35 देखि 45 मिनेट सम्म, या दोहोर्याइए।
- बेकिंग पहिले, 1 चम्मच पानी संग एक अण्डा सेतो whisk र प्रत्येक रोल मा ब्रश।
- यदि चाहियो भने तिलको बीउसँग छिडाउनुहोस्।
- लगभग 15 मिनेट को लागि, या सुनहरा भूरे सम्म एक preheated 350 एफ ओवन मा सेंकना।
अधिक ब्रेड मिसिन व्यञ्जनहरु तपाईं जस्तै:
- दादीको दलगत रोटी
- रोटी मिसिन पूर्ण गेहूं Cornmeal ब्रेड
- कामालाटा जैव रोटी
- क्रस्ट फ्रान्सेली ब्रेड पकाउने - रोटी मिसिन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 47 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 215 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |