यो क्लासिक चीजकेक एक उत्कृष्ट मिठाई हो जसले खट्टा क्रीम र चेरी पाई टेप गर्न भरिएको छ। स्ट्रबबेरी वा ब्लुबेरी पाई भरेर यो थोडा बदल्नको लागी नि: शुल्क लाग्छ। वा पाई भरेर सफा गर्नुहोस् र पनीर केकलाई तातो चकलेट छाडेर तर बटरकोट चटका साथ सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- क्रस्टको लागि:
- 1/4 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 1 1/2 कप ग्राहम पटाखे क्रमांक
- 4 औंस मक्खन, पिघ्यो
- भरने को लागी:
- 1 कप दाग
- 3 (8 औँ) प्याकेज पनीर प्याकेज
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 4 ठूला अण्डाहरू
- माथिको लागि:
- 1 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 1/4 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 (21 oz) चेरी पाई भर्न सक्दछ
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन त 350 देखि 350 एफ (180 सी / ग्याँस मार्क 4)।
ग्यामर पट्टेको टुक्रा र पिघल मक्खनको साथ 1/4 कप कन्फेन्सेन्डरको शतक मिलाउनुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। 8/9-इन्च स्प्रिंगफर्मको प्यानमा दृढतापूर्वक क्रमहरू प्याक गर्नुहोस्।
लीक रोक्न भारी शुल्क पन्जाको साथ प्यान तल र किनारहरू लिपि गर्नुहोस्।
एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, 1 कप को दाग गरिएको चीनी को क्रीम पनीर संग, 1 चम्मच को वेनिला र 4 ठूलो अण्डा को हरायो।
ग्रैहम पटाचर क्रस्टमा राख्नुहोस्।
50 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्। ओवनबाट चीजकेक हटाउनुहोस् र ओवनको तापमान 425 एफ सम्म बढाउनुहोस्।
एक सानो कटोरामा, 1/4 कप कन्फेक्शनर्सको शर्क र 2 चम्मच वेनिला संग खट्टा क्रीम मिलाउनुहोस्। चीज़कोकमा मिश्रण फैलाउनुहोस् र यसलाई तातो ओवनमा फर्काउनुहोस्। 8 मिनेटको लागि बेकिंग जारी राख्नुहोस्।
पूर्ण तरिकाले ठिकै रैकमा हटाउनुहोस्।
चेरी पाईका साथ शीर्ष भरने र चिनी सजिलै संग पनी र पनीरको पनी बिना प्रत्येक टुक्रामा बिरुवा लगाउने बिना सेवा गर्ने।
द्रुत मापन र तापमान रूपांतरण चार्ट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 387 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 127 मिलीग्राम |
| सोडियम | 199 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |