यो मार्जिनिव नुस्खा बनाउन को लागी यति सजिलो छ, र यो भण्डार-डेराई-फ्रि मार्जारिनको लागि स्वादिष्ट विकल्प हो। टोस्टमा फैलिएको रूपमा घरको मार्जिनिन प्रयोग गर्नुहोस् वा यसलाई हलचल-फ्रिजमा , बेकिंग वा गिलिङमा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 ओज्को नारियल तेल ठोस भयो
- 2/3 कप सूरजमुखी का तेल
- 2/3 cups canola तेल
- 1 कप पूर्ण मोटा नारियल दूध
- 1 1/2 चम्मच
- डिजोन सरसफाई
- 1 चम्मच जमीन हल्दी
- 2 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फ पानी र बरफ पानीको नुहाउनको लागि ठुलो पानी र बरफ क्यूब संग एक मध्यम-ठूला तापक्रम डिश भर्नुहोस्। छुट्याइएको।
- एक डबल बॉयलर वा एक पनरोक डिशमा, नारियल तेल , सूरजमुखीको तेल, र मध्यम सेतो तापक्रममा धेरै इन्च गर्म पानीमा कोला तेल जोड्नुहोस्। एकपटक नरिवलको तेल तरल पदार्थ भएको बेला, बाँध सामग्रीहरू थप गर्नुहोस्, गठबन्धन जोड्न।
- लगभग 1 देखि 2 मिनेट पछि एकपटक मिक्सर 120F देखि 130F सम्म पुगेको छ, कटोरालाई बर्फीलीको पानीमा घुमाउनुहोस्, ठंडे पानीमा कटोरामा सजिलै राख्नुहोस्, र मिश्रण फर्महरु सम्म हलचल जारी राख्नुहोस्।
- एक पल्ट मार्जारिन फर्म छ, एक कन्टेनर लाई तंग फिटिंग ढक्कन र प्रशीतनमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। घर का बना मार्जारिन फ्रिजमा 2 हप्ता सम्म रहनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 113 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 77 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |