यो स्वादिष्ट खट्टा क्रीम र डिल ड्रेसिङ कुनै पनि कुकुर वा गर्मीको भोजनको लागि द्रुत र सजिलो पक्ष डिश बनाउन ताजा कटा टमाटरहरूको लागि उत्तम टपिंग हो। खट्टा क्रीम र मेयोनेज मिश्रणमा ताजा डिल स्वादले तपाईंको गर्मीको टमाटरको शानदार स्वाद बाहिर ल्याउँछ, र अन्य सब्जारीहरूसँग पनि राम्रो हुन्छ। ताजा कटा हुआ खीराहरू संग सामन फिलीलेटहरू वा क्रोक्वेटहरू साथ, वा बनाइएको वा कटा सलाद सँगसँगै सेवा गर्नुहोस्।
ड्रेसिंग एक साथ राख्न को लागि एक तस्वीर हो। जब तपाईं सेवा गर्न तयार हुनुहुँदा केवल खट्टा क्रीम ड्रेसिंग मिश्रण र फ्रिज गर्नुहोस्। टमाटरहरू स्लाइस गर्नुहोस् र उनीहरूलाई प्लेट वा माटोको सानो कटोराको साथ खान्छन् जुन परिवार वा साथीहरूका लागि आफूलाई सेवा पुर्याउँदछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप मेयोनेज
- 1/4 कप खट्टा क्रीम, हल्का वा पूर्ण वसा
- 2 चम्मचहरू ताजा डिल कटाई, वा लगभग 1 देखि 1 देखि चम्मच सूखे डिल
- ड्यास ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच grated लाल प्याज या मीठा प्याज
- 3 देखि 4 ठूला ताजा टमाटर, पतला कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरी मा, मेयोनेज, खट्टा क्रीम, सूखे डिल, नमक, काली मिर्च, र प्याज मिलाउनुहोस्। मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- समय सेवा गरिरहँदा खट्टा कपाल ड्रेसिंग राख्नुहोस् र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- खट्टा क्रीम र डिल काटिएको टमाटरको साथ ड्रेसिंग वा यो माछा, ककुल, वा टाँसिएको सलाद सँगसँगै सेवा गर्नुहोस्। यो सामन संग ग्रीक या ग्रील्ड सामन संग सलाद संग यो राम्रो छ।
विविधताहरू
- ड्रेसिंग मिश्रणमा नींबूको रस को 1 चम्मच थप्नुहोस्।
- ड्रेसिङ मिश्रणमा 1/2 चम्मच लसुन पाउडर थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 181 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |