यो नुस्खामा, ताजा टमाटरहरू पालकको मिक्स, मक्खन, र हेबै रोटीको टुक्राको साथ फ्याँकिन्छन्, त्यसपछि तिनीहरू पूर्णतामा पकाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूला टमाटरहरू, आधामा काटेर
- 2 चम्मचको पतला कडा प्याज
- 2 चम्मच मूसले अजवाइन
- 1 चम्मच मक्खन, कोठाको तापमान
- 1 कप कटाई पाईन्छ, पकाएको, राम्ररी चिसो (लगभग 2 कप ताजा पालक)
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1/4 चम्मच पेपरिका
- 2 चम्मच इटालियन अनुभवी
- रोटी कुकुर
यसलाई कसरी बनाउने?
- टमाटर राख्नुहोस् हल्का तेलको पकाउने डिशमा साईन अप गर्नुहोस्।
- कम्बन प्याज, अजमोद, मक्खन, पालक, नमक र काली मिर्च, र पेपरिका; टमाटरहरूमा समानता फैलियो।
- शीर्ष रोटी क्रिमको साथमा र 15 मिनेटको लागि 375 एफ पाना।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |