घेरा मध्य मध्य पूर्वी व्यञ्जनमा एक संघटक हो। यो पनि स्पष्ट मक्खन पनि भनिन्छ। गीह भण्डारहरूमा निकै महँगो हुन सक्छ; यसलाई आफ्नो भान्सामा बनाउन सजिलो र सस्तो छ। तपाईं घेरामा एक वाटाइट कन्टेनरमा प्यान्ट्री शेल्फमा भण्डारण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम सससेन प्रयोग गर्दै, मध्यम गर्मीमा उष्णकटिबंधीय।
- मक्खन पिउने अनुमति दिनुहोस् र एक फोडा ल्याउन, लगातार घिमिरे। तपाईं ध्यान दिनुहुनेछ कि तेल आफैं अलग हुनेछ। माथि त्रास गर्न सुरु हुनेछ; डर हटाउनुहोस्।
- तेललाई स्पष्ट हुन अनुमति दिनुहोस्। एक पटक स्पष्ट भएपछि, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 15 मिनेटको लागि शांत गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- कूलिंग पछि, गहिरो घाउ एक धेरै राम्रो स्ट्रेनर को माध्यम ले कन्टेनर वा जार मा, या चीसेस्लोथ को 3-5 तह मार्फत।
- शेल्फमा कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस् र भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 102 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 30 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)