जौ एक अनाज हो जुन अक्सर स्टस्टहरूमा देखा पर्दछ, यसको बलियो बनावट र प्राकृतिक कदरले यो शरद ऋतुको लागि धन्यवाद। यो सामान्यतया एक क्लासिक बीफ र जौ स्टाउको लागि बीफ संग जोडी छ, तर चिन्ताको लागि परम्परागत प्रोटीनलाई एक हल्का, अझ अझै सम्म सन्तुष्ट छनौट प्रदान गर्दछ। मीठो आलूले केही शरीर र बनावट थप्छ, र लसुनको एक राम्रो खुट्टा चीज स्वादयुक्त राख्छ। ताजा चिन्ता, अन्तिम हरियोमा उज्यालो हरियो पाईलो र नींबू थपिएको छ ताकि तिनीहरू ओभरछेन गर्दैनन्। यो धेरै शरीर संग एक चमकदार स्वादयुक्त डिश हो, यो सबै मौसमहरु को लागि सूप बनाउन। सलाद र क्रुस्टी रोटीको साथ यो हृदयको भोजन बनाउनको लागि सेवा गर्नुहोस्।
जब यो नुस्खाको लागि जौ किन्नु, हामी मोती प्रकारको खोजी गर्ने सल्लाह दिन्छौं। यो कम समय मा पकाउँछ, अन्य अवयवहरू लाई सुचारू गर्न को लागी रोक्न, र एक राम्रो, not-too-chewy बनावट छ। स्कोर!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 सानो पहेंलो प्याज (diced)
- 2 अलमारी पसल (diced)
- 1 ठूलो गाजर (diced)
- 4 लसुन लौह (मिनिसिङ)
- 1 मध्यम मीठो आलु (खुबै र सानो चिसो)
- 1 कप मोती जौ
- 5 वटा चल्ला कुखुरा
- नमक र काली मिर्च
- 3/4 पाउन्ड सानो (कच्चा चिन्ता, खुर्सानी)
- 3 कप ताजा पालक (प्याकेड)
- 1 नींबू (zested र रस)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम, उँचाइमा बिस्तारै बिस्तारिएको बर्तन बिउँनुहोस्। गर्मी हुँदा, प्याज, अजवाली, गाजर र लसुनको पछि तेल जोड्नुहोस्। 3 मिनटको लागि साउथ
- मीठो आटो, जौ र चिकन भाँडा जोड्नुहोस्, र हलचल। नमक र काली मिर्चको मौसम र फोडा ल्याउन। एक सिम्मर र आवरण कम गर्नुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, वा जब तक जौ निविदा हुन्छ।
- चिन्ता, पालक, नींबूको रस र उत्तेजना थप्नुहोस्। उकालोमा फर्कनुहोस्, आवरण र गर्मी बन्द गर्नुहोस्।
- 5 मिनेटको लागि बस्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 9 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 170 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,481 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 33 जी |