यी बफेल पंखहरू एक मीठो, स्वादयुक्त अन्नमा माला लगाइन्छ जसले चिकन नरम राख्दछ र यसलाई राम्रो स्वाद दिन्छ। हीट एक habanero मिर्च द्वारा प्रदान गरिएको छ कि डाइनिंग गर्दा हेरचाह चाहिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 24 चिकन पखेटाहरू
- 1 कप (240 एमएल) अनानास रस
- 2 चम्मच (30 एमएल)
- balsamic सिरका
- 2 चम्मच (30 एमएल)
- ब्राउन सुगर
- 4 लौंग लसुन, मिनिड
- 1
- habanero मिर्च , diced (यो गर्दा गर्दा भान्सा कपाल दस्ताने)
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) ग्राउन्ड एस्पेसिस
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat Grill। सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् (कुखुराको पट्टा बाहेक) एक साना ससन्सिन्सनमा र 2 मिनेटको लागि उड्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्, ठूलो कटोरामा राख्नुहोस् र ठिक पार्नुहोस्।
- धुरीमा चिकन पखेटाहरू थप गर्नुहोस् र फ्रिजमा 2 घण्टा वा बढीको लागि अन्वेषण गर्नुहोस्।
- 10 देखि 15 मिनेटको लागि मध्यम तापक्रममा ग्रिल गर्नुहोस् वा सम्म पकाउनुहोस्। मरिच र गाजर को टुकडे संग चिकन पंखहरु को सेवा गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4834 |
| कुल मोटा | 280 जी |
| पागलिएको बोसो | 78 जी |
| असंतृप्त फैट | 112 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1,674 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,648 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 526 g |