प्रोवेनेकल सॉस नुस्खा
प्रोवेनेकल सॉस सट प्याज, लसुन, केपर्स, जैतून र हर्बेर डे प्रोवेंस संग बनाइएको एक सुगन्धित टमाटर सस हो। यो मासु, पोल्ट्री र माछा संग स्वादिष्ट स्वादिष्ट छ।
यो नुस्खाले टमाटर कोषमा पनि सुविधा दिन्छ, जो टमाटरको वर्णन गर्न को लागी एक फैंसी पाली शब्द हो, रोकेको छ र लगभग कटा भयो। यहाँ टमाटर कन्सर्ट बनाउन कसरी डेमो छ।
नोट: यो नुस्खाले क्लासिक टमाटर चटनीको 1 कोटा को लागी कल गर्दछ , जुन पाँच को एक पाक कला को मासु सस भनिन्छ। तपाईं सट्टामा आधारभूत टमाटर पास्ता ससको 1 कोटा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, जुन बनाउन सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 टमाटर चटका कोटा
- 3/4 कप पतला कटा प्याज
- 2 कप टमाटर concassé
- 1 लौह लसुन, मिनिड
- 2 चम्मच हर्बेर डे प्रोवेंस
- 2 चम्मच कप्पर्स
- 2 चम्मचले कालो जैतून काट्यो
- कोसेसर नमक, स्वाद गर्न
- ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, प्याज साईन सम्म जब सम्म उनि पारदर्शी भएन, लगभग 5 मिनेट।
- टमाटर, लसुन र हेर्बेर डे प्रोभेंस थप्नुहोस्। टमाटरहरू नरम नभईसम्म, 10 मिनेटसम्म सम्म सट्यु जारी राख्नुहोस्।
- टमाटर चटनी, क्यापहरू र जुत्ताहरू थप्नुहोस्, एक सिम्बा ल्याउनुहोस् र लगभग 10 मिनेटको लागि कम गर्नुहोस्।
- नमक र कालो मिर्चको साथमा सिमेन्ट र टाढाको सेवा।
Provençale सस को लगभग 1 क्वार्ट बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 25 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 56 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |