हार्दिक र धूर्त, यो मशरूम बोर्लेलेजिस नुस्खा एक स्वादिष्ट संगति को पारंपरिक स्टेक डाइरेक्टरी बनािन्छ। बोर्डियसबाट खानाको आधार, लसुनको मशरूमको मौसममा हटाउन सकिँदैन। प्रामाणिक नुस्खा तयार गर्न, तपाईं लसुन लुगाहरू पुरा गर्न छोड्न र तिनीहरूलाई हटाउन पछि डिशमा निर्मूल गर्न सक्नुहुन्छ। काली बर्डेलिजलाई गिलासको बलियो रक्सी संग बढाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मशरूम (porcini सबै भन्दा राम्रो छ)
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 3 लसुनको लसुन, मिनिसिङ वा सम्पूर्ण
- 1 चम्मच कटा भयो, ताजा अजलो
यसलाई कसरी बनाउने?
कोपेस एक ला बोर्डेलिज कसरी बनाउने:
मशरूम कुल्ला र तिनीहरूलाई सुक्नुहोस्। भित्ताबाट मशरूम टोपहरू अलग गर्नुहोस्। दालहरू चोर्नुहोस् र पछि प्रयोगको लागि आरक्षित गर्नुहोस्।
एक ठूलो कुखुरामा, मक्खन पिघ्न नभएसम्म मदिरा उचाल्नु पर्छ र तेलको मध्यम गर्मीमा। पचमा मशरूम क्याप्सहरू थप्नुहोस् र तिनीहरूलाई सुरक्षित राख्नुहोस् जबसम्म उनीहरूले खैरो बदलिन्, लगभग 5 देखि 8 मिनेटसम्म। प्लेटमा क्यापहरू ट्रान्सफर गर्नुहोस्।
हट पानमा कटा मशरूम स्टाम, लसुन, र ताजा अजमोदन थप्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि तिनीहरूलाई सुरक्षित राख्नुहोस्।
खैरोदार मशरूम टोपहरू प्यानमा फिर्ता, आवरण गर्नुहोस् र 10 देखि 15 मिनेटसम्म कम तापक्रममा पकाउनुहोस्, जबसम्म सबै मशरूम पकाएर पकाएर पकाउने गरिन्छ। मशरूम सेवा गर्नुहोस् पर्डबाट गरम बोर्डेलिज।
यो कोर्ड्स बोर्डेलिसे व्युत्पन्नले 3 देखि 4 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 9 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 252 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |