यो यो के भन्छ, यो "गर्म र मसालेदार।" मसलाले अवयवहरूलाई कम गरेर तपाइँ यसलाई थोडा टाँस्न सक्नुहुन्छ। यो बार्बेक्यु सेम डिश एक मासु ब्रेस्केट वा सुँगुर पसलको लागि राम्रो पक्ष हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2-3 डिब्बे बेक्ड सेम (28 औंस / 840 एमएल प्रत्येक)
- 1 कप / 240 एमएल
- बारबेक्यू सस
- 4 स्ट्रिप्स बेकन, पकाएको र टुक्रा
- 1/2 कप / 120 एमएल प्याज, मिनिड गरिएको
- 1/4 कप / 60 एमएल क्याचअप
- 1
- jalapeno मिर्च , बीउ र पखाली कटाई
- 1 चम्मच / 5 एमएल स्पाइक सिजनिंग, वा मौसमी नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल गरम चटनी
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. कुक बेकन ठूलो स्किलेटमा। बेकन हटाउनुहोस्, प्यानमा केही बीकन तेल भण्डारण गर्नुहोस्, र ठुलो अनुमति दिनुहोस्।
2. एक पटक ठोक्कियो, बेकनको टुक्रा र अलग। आरक्षित बेकन तेलसँग कुखुरामा कटा प्याज थप्नुहोस्। तीजहरू ती थोपा खैरो लाग्न थाल्छन् र चमकदार देखिन्छन। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
3. ठूलो स्टक बर्तन वा ढिलो कुकरमा, पकाएको सेम , बारबेक्यू सस , केचअप, जलापाने, सिजन गरिएको नमक , तातो चम्मच र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
सामग्री मिलाउनुहोस्। बेकन र प्याजमा थप्नुहोस्। आवरण पोट र 35-45 मिनेटको लागि कम गर्मीमा मध्यममा उकालो गर्न अनुमति दिन्छ, कहिलेकाहीँ अँध्यारोमा।
4. तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्। फ्रान्सेली फ्रिजमा ठूलो हावाको तल्लो कन्टेनरमा भण्डार, अग्रिम 3 दिनसम्म बनाइन्छ। रगतमा 10-15 मिनेटको लागि मध्य कम गर्मी माथिको स्टोभमा, कहिलेकाहीँ घिमिरे।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1100 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 811 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 203 g |
| आहार फाइबर | 57 जी |
| प्रोटिन | 66 g |