Gelatin सलाद - congealed सलाद को रूप में भी जाना जाता है - लंबे समय से दक्षिणी धन्यवाद खाने के खाने की मेज पर एक परंपरा रहा है। तपाईंको धन्यवाद मेनूमा स्वादयुक्त फल सलाद वा जेलेटिन सलाद थप्नु विचार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गर्न सक्छन् (8 औंस) कुचल अनानास
- 24 मार्शमेलो (मानक आकार)
- अनानास संग 5 औंस क्रीम पनीर
- 1 1/2 कप पानी
- 1 प्याकेज (3 औंस) लेमन स्वादयुक्त जिलेटिन
- 3/4 कप ग्रेटेड गाजर
यसलाई कसरी बनाउने?
- नाली अनानास; रस आरक्षित गर्नुहोस्।
- कम गर्मी मा एक सानो सस्यान मा, आरक्षित अनानास रस को गर्मी; मार्साल्लियसहरू जोड्नुहोस् र पिउने बेला सुतेको बेला पकाउनुहोस्। क्रीम पनीर जोड्नुहोस्, सुचारु नभएर हलचल। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- अर्को sacecepan मा, 1 1/2 कप पानी एक फोडा गर्न ल्याउनुहोस्।
- उबलते पानीमा नींबू स्वादयुक्त जेलिनलाई छिटो पार्नुहोस्; शांत।
- जेलाटिससँग जोडिएको मार्शमाल्लो मिश्रण; त्यसो भए उनीहरुसँगको सम्बन्धको बारेमा जानकारी गराईन्छ।
- कुचल अनानास र ग्रेटेड गाजर को जेलिसिन मिश्रण मा हलचल; 8 इन्च स्क्वायर प्यानमा राख्नुहोस्; चौडाईमा गाजर सलाद काट्नुहोस् भने वांछित क्रीम संग सेवा गर्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 594 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 206 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 128 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |