यो पोर्क लीन नुस्खा स्वादिष्ट छ। करी तपाईंलाई डराउन नदिनुहोस्, यसले गीला सुगन्धित स्वादको उत्पादनमा गीला रगतमा साँच्चै राम्रो मिश्रण गर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड / 9 9 एमएल पोर्क लीन रोस्ट
- 1/4 कप / 60 एमएल
- डिजोन सरसफाई
- 1 चम्मच / 15 एमएल मेपल सिरप वा महोदय
- 1-2 लौह लसुन, मिनिसिङ
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल साइडर सिरका
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल ताजा
- थिम पातहरु
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल
- करी पाउडर
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल ग्राउन्ड जीउ
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो चश्मा बेकिंग डिशमा पोर्क लिङ्क राख्नुहोस्। अङ्कले अर्कै बनाउनुहोस् र मासु खान्नुहोस्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि सबै पक्ष मिश्रण संग राम्रो लेपित हो। 4-6 घण्टाको लागि प्लास्टिक लपेटो र फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। प्रत्येक पक्षमा 2 मिनेटको लागि ग्रिल र चिसोमा राख्नुहोस्। 45 मिनेटको लागि मध्यम वा मध्यम-कम र ग्रिल सुँगुर रोस्टमा गर्मी घटाउनुहोस् वा आन्तरिक तापमान 165 एफ सम्म मासुको सबैभन्दा ठूलो भागमा पुग्छ। एक पटक पकाएर, गर्मी हटाउनुहोस् र नक्काशी गर्न अघि मासु आराम गर्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 413 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 131 मिलीग्राम |
| सोडियम | 791 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 43 g |