यो बर्तन रोस्ट प्याज र लहसुनको साथ बलियो कालो कफी संग स्वाद गरिन्छ। यो सजिलै ब्रेस्ड चक रोस्ट लाई मासुदार आलु वा सरल नूडल्स संग हरी बियर वा गाजर सहित।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बीफ बर्तन रोस्ट, अधिमानतः एक चक भुना, लगभग 3 देखि 4 पाउन्ड
- कोसर नुन र ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच प्लस 2 चम्मच
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल , विभाजित
- 1 ठूलो प्याज, हल, पतला कटाई
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 2/3 कप बलियो पीडित कालो कफी
- 2 चम्मचौला आटा 2 चम्मचको चिसो पानीको साथ मिलाइयो
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवनलाई 325 डिग्री एफ।
सबैलाई नमक र कालो मिर्चको साथ चक भुवाउनु।
मध्यम डाइरेस्टमा डच ओवनमा तेल हाल्नुहोस्। बीफ र चिसो जोड्नुहोस्, भूरातिर सबै तिर लागे। प्लेटलाई हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
मध्यम को लागि गर्मी को कम गर्नुहोस र शेष 2 चम्मच जैतून को तेल संग पैन को प्याज जोड्नुहोस। कुकुर, प्रायः हिउँदो, प्याज भुइँमा लगभग 7 देखि 9 मिनेट सम्म सम्म।
मिनिसिड लसुन र थिम थप्नुहोस्। 1 मिनेट लामोको लागि खाना पकाउनुहोस्। कफीमा हलचल र एक सिम लाउन।
बाम मा फिर्ता बाम राख्नुहोस् र प्याज र तरल पदार्थ संग राम्रो कोट मा फर्कनुहोस्।
ढक्कन डच ओवनमा राख्नुहोस् र ओवनमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। लगभग 2 घण्टाको लागि ब्रेसिज, वा बीफ सम्म धेरै निविदा हुन्छ।
प्लेटमा बीफ ट्रांसफर गर्नुहोस् र न्यानो राख्नुहोस्।
तरल पदार्थहरू एक ध्रुवीय विभाजकमा तनाव गर्नुहोस् र थप चर्को खारेज गर्नुहोस्। मध्यम गर्मी मा बर्तन मा तरल पदार्थ र प्याज फिर्ता राख्नुहोस र आटा र जल मिश्रण मा हलचल राख्नुहोस। कुकुर, घिमिरे सम्म।
नमक र काली मिर्चको साथ टाँस्नुहोस् र मौसम।
चटनीको साथ मासुको सेवा गर्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
घर-शैली पोट रोस्ट संग सब्जिहरु र Gravy
यो पनि हेर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 787 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 271 मिलीग्राम |
| सोडियम | 481 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 91 g |