हेल किट्टी एक सरल, ताजा, फलफूल मार्टिनी हो ।
जबकि हल्का हरियो ककटेल स्वाद (वोडका, तरकारी र नींबू) को लागी सरल लाग्न सक्छ - त्यहाँ अनुपस्थित छैन), यो टिवाई कुय मदिरा हो जसले साधारण कोणेशनलाई उत्कृष्ट बनाउँछ। खातिर र एशियाई वोदका आधारित तरकारी 20 भन्दा बढी प्राकृतिक फलफूल र वनस्पति विज्ञान छन्, यस अवस्थामा विशेष रूपमा, खूबसूरत र प्रदर्शित चमक प्रदर्शित हुन्छ।
यो एक पेय ताजा फल कटोरा संग एक शानदार वसन्त ब्रंच को लागि ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 भागहरू
- TY KU liqueur
- 1 भाग
- वोडका
- ताजा
- नींबू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
पकाउने शिष्टाचार: TyKu लिकर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 414 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |