यी लेमन फ्रिजककुज कुकीजहरू मिश्रित हुन्छन् त्यसपछि लग लगमा ठुलो हुन। वफादार पतली छन् र छिटो पकाउँछ।
तिनीहरूलाई क्रीमयुक्त भरेर भर्नुहोस् वा आइसक्रीम स्यान्डविचको लागि तिनीहरूलाई ठूलो बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन, नरम
- 1 3/4 कप दाग गरिएको चिनो
- 1 चम्मच पतला grated नींबू उत्तेजना
- 2 चम्मच ताजा नींबू रस
- 2 ठूलो अन्डा
- 1/2 चम्मच नींबू निकाय, वैकल्पिक
- 3 1/2 कप सबै प्रयोजनको आटा, 15 3/4 औंस
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
क्रीम मक्खन र चिनियाँ ले लेमन लेस्ट र नींबूको रसमा हराउँछ। अण्डा थप्नुहोस् र राम्रोसँग हराउनुहोस्।
अर्को कटोरामा आटा, नुन र सोडा जोड्नुहोस्। मिश्रण गर्न को लागी
धीरे - धीरे मक्खन र चीनी मिश्रण मा आटा मिश्रण मिश्रण। आटा 2 "लगहरू" मा प्रत्येक आकार 1 1/2 इन्च व्यास गर्नुहोस्।
मोक्सेड पेपरमा लगहरू लिपि गर्नुहोस् र फर्मसम्म आटा फ्रिज गर्नुहोस्।
Preheat ओवन देखि 400 एफ Slice को लग यिनी पतली वफ़रहरुमा (लगभग 1/8 इंच मोटी) र एक greased कुकी शीट मा ठाँउ।
350 एफ सम्मको कम गर्मी र 5 मिनेटको लागि पतली कुकीजहरू पकाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
चकलेट र वेनिला पिनवेल कुकिज परिवर्तनको साथ
सरल बर्तनी ब्राउन शुगर छोटो कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 71 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 110 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |