यी अवयवहरूका जारहरू खरिद गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई आफ्नो भान्सामा राख्नुहोस् ती समयका लागि जब अप्रत्याशित अतिथिहरू आइपुग्छ वा तपाईंले अन्तिम-मिनेट निमन्त्रणा पाउनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बक्स राउन्ड टूथपेक्स
- 1 जार gherkin अचार
- 1 जार ककटेल प्याज
- 1 जार हरित जैतून (पिस्टो र पिसोतो, लसुन वा एन्चोइली संग भरिएको)
- 1 एङ्गोभियस गर्न सक्छ
- 1 सेतो टना (तेलमा) खिच्न सक्छ
- 1 आर्टिचोक हृदयहरू (पानी वा तेलमा, ढिलाहरूमा कटौती गर्न सक्दछ)
- 1 जार केला मोर्च मिर्च (वा मिर्चोनसिनी)
- वैकल्पिक: 12 क्वेरी अण्डाहरू (उबले)
यसलाई कसरी बनाउने?
नोट: तपाईंलाई अवयवहरूका सबैलाई आवश्यक पर्दैन! हामी सिफारिस गर्दछौं कि तपाइँ 3-4 विभिन्न अवयवहरू छनौट गर्न एक थथ थिङ्कमा स्लाइड गर्न। तपाईले सोच्नु भएको वस्तुहरू छान्नुहोस्। प्रत्येकलाई एक प्लेटमा राख्नुहोस् जबसम्म तपाइँसँग राम्रो, रंगीन प्रस्तुति छ।
- पारंपरिक banderillas चुरोट , प्याज, जैतून र दाँतपाठमा skewered ट्यूना संग बनाइन्छ, तथापि, तपाईं माथि सूचीबद्ध अवयवहरू मिश्रण र मेल गर्न सक्नुहुन्छ।
- जलापेन जस्ता मिर्चहरू जस्तै सुझाव दिए केला मोम मिर्च या पेप्परोनसिनी जस्ता मिर्चहरू छनौट गर्न सावधान रहनुहोस्। गरम, मसालेदार मिर्चले अन्य अवयवहरूलाई अधिक शक्ति प्रदान गर्नेछ।
- केहि बिभिन्न फरकको लागि, प्रत्येक दाँतपट्टिको कडा मेहनती क्विल अण्डा थप्नुहोस्!
यो पनि हेर्नुहोस्:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 69 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |