करेबियनको सानो स्वादले आफ्नो घरमा यो सरल कालो सेम सूप संग कत्तिको बिरुवाको साथमा ल्याउनुहोस्। बिरुवाहरू बीचमा, यो सूपको सबै अवयव सामान्य र सामान्य खानाहरू हुन्, र निस्सन्देह, तिनीहरू सबै शाकाहारी, भेग र डेयरी-मुक्त हुन्। यो सूप ग्लुटेन-मुक्त पनि गर्न को लागी एक घरको ग्लुटेन-फ्रिज सब्जी भाइरस प्रयोग गर्नुहोस्। धेरै गर्म चटनी संग सेवा गर्नुहोस्! तपाईंको शाकाहारी कुवानजा फिस्ट मेनुमा ठूलो सूप।
बुशको बीन्सको नुस्खा र फोटो शिष्टाचार।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सानो प्याज (सेतो)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 tbsp। जैतून का तेल
- 1 14-औंस कालो सेम (घटेको हुन सक्छ)
- 2 कप सब्जीको भाँडा
- 1 मध्यम हरियो रोटीन, टुकडा (लगभग 1 1/2 कप)
- 1 चम्मच। cumin
- 1 बे पत्ती
- 1/4 कप सिलिलाउरो (ताजा, मिनी)
- नमक (स्वाद गर्न)
- काली (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1 tbsp मा साउत लसुन र प्याज। जैतून को तेल पारदर्शी (लगभग 5 मिनेट सम्म) सम्म।
- त्यसपछि, सब्जीको शरद, बे पात, ज्वरो र छाया लगाएको बिरुवा (गार्निशको लागि थोडा सार्नुहोस्) थप्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि (फोडा नगर्नुहोस्)।
- ड्रेनेड कालो बीन्सहरू थप गर्नुहोस् र 5 थप मिनेटको लागि उकालो गर्नुहोस्, वा अझ बढी सब्जिङ भाइरस वा पानीलाई आवश्यक वांछित स्थिरताको लागि आवश्यक छ।
- नमक र कालो मिर्चको साथमा स्वाद।
- फ्राइड कटा हुआ बिरुवा र ताजा सिलिन्ड्रो संग सेवा र गार्निश।
- सेवा गर्न, ए सा सूप कटोरा वा सादा सेतो चावलको माथि चम्मचमा राख्नुहोस्। सिलिन्डर र गिलास बिरुवाको साथ गार्निश।
तीन सर्भर बनाउँछ।
कालो काप सूप जस्तो? यहाँ प्रयास गर्न केहि थोरै भिन्नताहरू छन्:
- सुपर द्रुत र सजिलो शाकाहारी काली सेम सूप
- कालो बीन तुस्किल्ला सूप
- जमिनको साथ मेक्सिकन कालो सेम सूप
- यो पनि हेर्नुहोस: कुवानजाका लागि दक्षिणी र क्यारिबियन सूप
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 605 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 640 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 105 g |
| आहार फाइबर | 28 जी |
| प्रोटिन | 35 जी |