सुक्खन (उर्फ। यरूशलेम कलाचिन्ह) सूर्यमुखीहरूको क्यूबाहरू छन्। यो सानो, खैरो nub स्वादिष्ट छीले, कटाई, र पनीर संग टाँसिएको क्यासेरोल मा पकाएको छ। तपाईं अन्य रूख सब्जियों (तिनीहरू विशेष गरी आलु संग गठबन्धन) सँग जोड्न सक्नुहुन्छ, जुन जुन तपाईंलाई पनीर प्रयोग गर्दछ, वा विभिन्न स्वादको लागि कटा जडीबुटीहरू थप्नुहोस्।
जबकि केहि gratins सूखा पकाइएको छ, चपचाप केही लाभ तरल देखि लाभ। तपाईं भाइरस प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ ( घर का बना चिकन ब्रुथ राम्रो छनौट हो), क्रीम, आधा आधा, वा यसको संयोजन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड सूर्यहरू (यरूशलेमको कलाचोक)
- 2 चम्मच मक्खन (या तेल को लागि)
- राम्रो समुद्री नमक, तातो पानीको काली मिर्च, स्वादको लागि ताजा तातो नटमेग
- 1 कप शोर (वा क्रीम, आधा आधा, वा केहि संयोजन)
- 1/2 देखि 1 कप टुकडा पिर्मेसन (या अन्य कठिन, झटका पनीर)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 डिग्री एफ। स्क्र्रब र ठुलो ठुलो पिक्सेल छान्नुहोस्।
- सुक्खाहरू पनि, 1/4-इन्च स्लाइसहरूमा काट्नुहोस्।
- मक्खन वा 2-क्वार्ट क्यासरोल वा समकक्ष पकाउने प्यानमा जगेडा गर्नुहोस्। ठोस तह सिर्जना गर्न प्यानमा पर्याप्त सूर्यचोक स्लाइसहरू लिनुहोस्। तिनीहरूलाई नमक र काली मिर्चले छिर्नुहोस्। दोस्रो तह बनाउनुहोस् र नमक, काली मिर्च र नट्याग संग छिर्नुहोस्। यदि तपाईं मनपर्छ पनि यस तहमा पनीरको स्प्रे जोड्न सक्नुहुनेछ। लेयरिंग र छिटो राख्नुहोस्, केवल प्रत्येक-अर्को तहमा नटमेग थप्दै।
- जब सबै सूर्यका टुक्राहरू डिशमा छन्, सूर्यहरूमाथि भाइरस वा क्रीम डाल्नुहोस्, र नुन, काली मिर्च, अख्तियार र पनीरसँग छिन्नुहोस्। एल्युमिनियम पन्नी र बेकको साथ प्यान कोर्नुहोस् जब सम्म ग्रेटिन बस निविदा हुन्छ जब एक कांटामा लगभग 40 मिनेट छ। खारेज र खैरो र बुलबुली सम्म बेक गर्नुहोस्, अर्को 20 मिनेट वा यति।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 555 |
| कुल मोटा | 39 जी |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 198 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 9 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 48 g |