जब शरद ऋतु हिट र मानिसहरू एक जमेको मौसमी पेय देख्छन्, धेरै व्यक्तिले कद्दिन मार्टिनीको खोजी गर्छन्। यहाँ एक परिचय तपाईं एक लामो कद्दी पेय कि एकदम रोचक छ। सम्भवतः यो नुस्खाको सबैभन्दा राम्रो भाग हो कि तपाईलाई कद्दीन लिकुरको खोजी गर्न आवश्यक छैन - सानो कद्दू पनीर तपाईलाई आवश्यक सबै स्वाद दिन्छ।
हामी धेरै कद्दू-स्वादयुक्त ककटेलमा देख्न सकेन अदरक हो र यो यहाँ ताजा कद्दू संग राम्रो छ। दुई स्वाद एक प्राकृतिक पूरक हो र यो वोद राम्रो र मसालेदार हो। अदरक वोदका तपाईंको ध्यान खिच्दै र यसलाई जटिल स्वादको साथमा राख्छ, यो ठूलो मिक्सर बनाउँछ।
एक चीज तपाईं यो नुस्खामा थप्न मनपर्छ एक अदरक एले जस्तै माथिको जस्तै एक शीर्ष हो। यो साँच्चै यसको आवश्यकता छैन, तर यो एक राम्रो अतिरिक्त छ यदि तपाईं मीठापनको अतिरिक्त स्पर्श थप्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस अदरक वोदका
- 1/2 औंस लिम रस
- 1 औंस
- कद्दी शुद्ध
- प्यारी पानीको स्प्लाश (बराबर भागहरू र पानी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शेकरमा अवयवहरू बत्तीमा भरियो।
- बलियो बनाऊ ।
- ताजा बर्फमाथि एक कलिन्स गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- अदरक को एक लामो टुक्रा संग गार्निश।
पकाउने शिष्टाचार: SKYY वोडा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 170 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |