यो न्युमस बिना टाहिनी को रूप मा यस टी-टिहिनी काली बीन hummus नुस्खा मा पारंपरिक नहीं हुन सक्छ, तर यसले वसा को मात्रा को एकदम थोडा थोडा कम गर्छ, र जब तपाईं कुनै तानी छैन या तपाईं नहीं पा सकते हो यो किराना स्टोरमा। यो स्यान्डविच फैलिएको बिना टिभीको बिना यो कम फ्याँसिमेन्ट हेम्युम प्रयोग गर्नुहोस्, वा तपाईंको कच्चा veggies को लागि एक स्वस्थ डुबाइको रूपमा। Hummus एक प्राकृतिक रूप मा शाकाहारी र शाकाहारी भोजन हो ।
यो पनि हेर्नुहोस्: 6 कारणहरू किन सबै वेगासहरूलाई hummus प्यार गर्नुपर्छ
प्रयास गर्न थप सजिलो घर बनाइ Hummus व्यञ्जनहरूको लागि तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 15 औंस चक्कु गर्न सक्दछ (गार्बोज्जो सेन्स, घिमिरे)
- 1 15 औंस कालो सेम (घटेको हुन सक्छ)
- 2 लौंग लसुन
- 1 tbsp
- जैतून का तेल
- 2 चम्बे नींबूको रस
- 2 टिस्प जीउ
- 1 चम्मच अजल (सूखे)
- नमक र काली मिर्च (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
खाद्य प्रोसेसरमा सबै अवयवहरू प्रशोधन गर्नुहोस् वा सुचारु नभएसम्म ब्लेंडर गर्नुहोस्। यो साँच्चिकै घरपरिवार भ्याक्स हेमसमा बनाउन सजिलो छ!
अझ सजिलो घर बनाएको vegan hummus व्यञ्जनहरू:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 70 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |