यो सुन्दर नीलो मार्टीनी नुस्खा कुनै पनि पार्टीको लागि एक उत्कृष्ट अतिरिक्त छ र यसको खट्टा उष्णकटिबंधीय स्वादको एक प्रसन्नता हो।
गहिरो नीलो समुद्री मार्टीनी वोदका, नीलो कराका, खट्टा मिक्स, र अनानास रस बाट बनेको छ। जब तपाईं कुनै पनि नारंगी तरकारीले स्टकमा छ त्यहि स्वाद सिर्जना गर्नेछ, तपाईंले कहिल्यै नीलो रंगको काराकाओ प्रयोग नगरेसम्म त्यस नीलो रंग प्राप्त गर्नुहुने छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- ब्लू आइस अमेरिकी वोदका
- 3/4 औंस
- मीठो र खट्टा मिक्स
- 1/2 औंस नीलो क्याराकाओ
- 1/2 औंस अनानास रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुखुरा, मीठो र खट्टा मिक्स, नीलो कराकाओ र एक अनौपचारिक रस कोटमा भरिएको कुकुरेल किरणमा राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
स्रोत: नीलो आइस अमेरिकन वोदका
गहरी नीलो सागर मार्टीनी कति बलियो छ?
यस मार्टिनको बलले तपाईले रोज्ने नीलो क्याराकोओको आधारमा फरक फरक पर्न सक्छ। यस उदाहरणको लागि, हामी औसत, एक 60-सबूत तरक्केर संग जाँदैछौं र 80-प्रफु वोडाका साथ मिश्रण गर्दछौं।
यस उदाहरणमा, गहिरो नीलो समुद्र मार्टिनी लगभग 22% एबीवी (44 प्रमाण) हुनेछ । यो हल्का ककटेल होइन, तपाईं मिश्रण गर्नुहुनेछ, तर एक फूको वोदका मार्टिनीको लागि औसतको वरिपरी औसत।
थप नीलो ककटेल पत्ता लगाउनुहोस्
ब्लू ककटेलको लागि रमाइलो रंग हो र तपाईंको पेयहरूमा रंग प्राप्त गर्न केहि तरिकाहरू छन्। सबै भन्दा राम्रो छ Hpnotiq वा नीलो curacao जस्तै नीलो मदिरा प्रयोग गर्न।
मानिसहरू आफ्नो रंगमा आधारित खानाहरू आकर्षित हुन्छन् किन मा मनोवैज्ञानिक अध्ययन गरिएका छन्। Drs। स्टीफन पामर र क्यालिले विश्वविद्यालयको बर्कले विश्वविद्यालयको क्यारेन श्लोस ने एक लेख प्रकाशित 2010 मा नेशनल अकादमी अफ साइंसको कार्यवाहीमा, जसमा उनीहरूले आशिष् दिन्छन्, सामान्यतया मान्छेले स्पष्ट आकाश र स्वच्छ पानी जस्तै जस्ता नीलो र केहि पनि गर्दैन यो ककटेल भन्दा ब्लेयर हुन सक्छ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 148 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |