अर्को पक्षमा तपाईले पार्टीलाई फ्याँकिरहनु भएको बेलामा यो मसालेदार मार्गरेटिताको सेवा गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। तपाईंसँग स्वादको निम्ति मरिचको मिश्रण एक रातो रातो रस्पर संगिता मारगिगाटा सजिलो हुन्छ। यसको साथ प्रयोग केही थोरै, कम सेतो हट चटनी र रातो मिर्चको माध्यमबाट केहि ताप थप्न वा घटाउने।
एक पल्ट तपाईं आफ्नो आदर्श मिश्रण छ, एक ठूलो ब्याच बनाउनुहोस्, यो बोतल र तपाईंसँग क्विला र छिटो हिलाको लागि छिटो, मसालेदार पेय छ। नतिजा एक नाइट, खूनी मारिया र एक संगिता को बीच माथि क्रस छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस कबो वाबो ब्लान्को ट्युलेला
- 2 1/2 औंस मिर्च मिर्च *
- गारेरीको लागि लेम्मे काल वा पुरा रातो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शेकरमा बर्फको साथ टेक्ला र काली मिर्च को मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक शेकरबाट सामग्री रोल गर्न अर्कोमा पाँच पटक।
- कडा margarita गिलास र चूना या लाल मिर्च संग गार्निश मा तनाव।
* काली मिर्च बनाउन को लागी
निम्न अवयवहरू सँगै मिलाउनुहोस् ...
- 3 भाग टमाटरको रस
- 1 भाग ताजा खट्टा
- 1 भाग लाल मिर्च पनीर
- हेटौंडामा
Recipe Courtesy: Cabo Wabo Tequila
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 255 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 45 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 23 जी |
| प्रोटिन | 11 जी |