खूनी मारिया पेय हो जहाँ लोकप्रिय खूनी मरियमले टक्कर लिन्छ। नुस्खा मा त्यो एकल परिवर्तन स्वाद मा एक महत्त्वपूर्ण अंतर बनािन्छ।
वोदका विपरीत, यो भारी स्वाद, मसालेदार पेयमा गुमाएको हुन्छ, पृष्ठभूमिमा टक्कर बाहिर छ। यसले एक वनस्पति पार्थिव जोड्छ कि केवल टिकाला मा पाउन सकिन्छ।
व्यक्तिगत अनुभवबाट, पहिलो पटक मैले खूनी मारिया गरेको छु म फर्किएको छु। त्यस दिनदेखि, यो मेरो रगत पिउने छनौट भएको छ र म सबै टमाटर ककटेल प्रशंसकहरूलाई प्रोत्साहन दिन्छु जसले तपाईंलाई सोच्न खोजेको छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- टेक्ला
- 1 चम्मच
- घोडाहरू
- 3 ड्यासहरू
- Tabasco sauce
- 3 ड्यासहरू
- Worcestershire सॉस
- 1 ड्यास
- कागको रस
- 3 ड्यास अजगर नमक
- 3 ड्यास मिर्च
- 6 औंस टमाटरको रस (गिलास भरेर बढी वा कम)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच
- dijon mustard
- गार्निश: अजवाली स्टङ्क
- गार्निश:
- नींबू र / वा लेम पेज
- गार्निश: ककबाल र / वा ककटेल चिन्ता
यसलाई कसरी बनाउने?
- हाईबल ग्लासमा अवयव सामग्रीहरू बर्फ क्यूबहरू बनाउनुहोस् ।
- टमाटरको रस संग शीर्ष।
- राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस् एक गिलासबाट अर्कोलाई (वा राम्रोसँग हलचल) बाट।
- नींबू र / वा चूना पछाडि र अजगर स्टकसँग गार्निश।
कसरी खतरनाक खूनी मारिया छ?
खूनी मारिया जस्तै मिश्रित पेयहरू उनीहरूको रक्सीको सामग्रीमा आउँदैनन् । यो कारणले गर्दा तपाईं 6 औंसको टमाटरको रस डाल्न सक्नुहुन्छ र म केवल चार मात्र लाग्न सक्छु।
हामी मध्य मैदानमा लैजान्छौँ र मानौं हामी पाँच औंस पन्छौं र एक 80-प्रमाण टायलासँग जोड्दछौं।
यस अवस्थामा, खूनी मारिया लगभग 5% एबीवी (10 प्रमाण) हुनेछ। यो एक पूरी बत्ती को एक बिल्कुल बल को रूप मा, एक बियर को रूप मा एक नै बल को आसपास र यसैले ब्रंच , खुशी को घन्टा को लागि एक महान पेय हो या कुनै पनि समय तपाईं एक भिटामिन र मसाले संग पैकर आकस्मिक sipper चाहते हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 89 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 612 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |