विश्वास गर्नुहोस् वा होइन, मेरो पसंदीदा ग्रील्ड पनी स्यान्डविचको लागि यस नुस्खाले केही प्रयोग गरे अघि पूर्णता प्राप्त गर्यो। मैले भित्र भित्रको मक्खन, विभिन्न प्रकारको पनीर, र ग्रिल गर्न विभिन्न तरिकामा फैल्यो। यो उत्तम हो।
तपाईं प्लास्टिक लपेटो मा लिपटे presliced अमेरिकी पनीर, र वास्तविक मक्खन संग, यो नुस्खा मा सम्पूर्ण गेहूं सैंडविच रोटी प्रयोग गर्नु पर्छ। यो एक दयालु नुस्खा होइन, तर यो शानदार छ।
मैले हालैमा मेरो सुपरमार्केटको डेली विभागमा सेतो अमेरिकी पनीर पत्ता लगाएको छु। यदि थप गरिएको रङको कारण पनीर प्रक्रियाबाट बच्न, यो उत्पादन एक महान समाधान हो।
यो सही स्यान्डविचको केहि बच्चा गाजर र केही अंगूर टमाटर वा हरियो सलाद संग सेवा गर्नुहोस्। यो साँच्चिकै जोडिएको छ तपाईंलाई केहि चापको भोजन चाहिन्छ, केहि चिल्लो चिया वा चमकदार पानी संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 स्लाइस सम्पूर्ण गेहूं रोटी (मलाई ब्राउनबेरी पूर्ण गेहूं जस्तो लाग्छ)
- 5 स्लाइसले अमेरिकी पनीर प्रशोधन गरे
- 3 चम्मच मक्खन (छैन मार्जिनिन)
यसलाई कसरी बनाउने?
कार्य सतहमा दुई वटा रोटी स्लाइसहरू राख्नुहोस्। अमेरिकी पनीर को 2-1 / 2 स्लाइसको साथमा शीर्ष। स्यान्डविचहरू बनाउन बाँकी ब्रेड स्लाइसहरूसँग। मक्खनको साथमा स्यान्डविचका बाहिरी भागहरू फैलाउनुहोस्।
मध्यम-कम गर्मीमा एक ननस्टिक स्किललेट वा griddle गर्मी गर्नुहोस्।
प्यान ढक्कन संग स्लिलेट र आवरणमा स्यान्डविच राख्नुहोस्। यो स्यान्डविचको आवरण गर्न महत्त्वपूर्ण छ किनकी तिनीहरूले पकाएर पनीरको समयमा खरानीको रोटी लिन्छन् जब पनीर पिउँदछ।
पहिलो तर्फबाट 2 देखि 3 मिनेटको लागि कुकुर वा रोटी सुनहरा भूरी हो। सावधानीपूर्वक ठूलो स्पट्युल प्रयोग गरेर स्यान्डविचलाई फ्लिप गर्नुहोस्, फेरि आवरण गर्नुहोस्, र दोस्रो छेउमा 2 देखि 3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् जब सम्म पनीर पिउँदो र रोटी राम्रो तरिकाले खैरो र कुरकुरा हुन्छ। स्यान्डविच छिटो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 236 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 48 मिलीग्राम |
| सोडियम | 274 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |