यो आचरण मर्मलेड ताजा ताज, एक सुन्तला र नींबू को एक स्वादिष्ट र स्वादिष्ट मिश्रण हो। यो अंग्रेजी अफिन वा बिस्कुटमा अचम्मको स्वाद र स्वाद छ।
पाउडर गरिएको फल पेक्टिनले मर्मलडेलाई द्रुत र मूर्ख बनाउने तयारी गर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सानो सुन्तला
- 1 लेमन
- 1/4 कप पानी
- 3 पाउन्ड पीडितहरू
- 1 प्याकेज (1 3/4 औंस) पाउडर पेक्टिन पाउनुभयो
- 5 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- उबलने पानीको न्यानो न्यानो तयार पार्नुहोस्।
- 8 अर्ब पिन्ट जार र लिडहरू बाँड्नुहोस्। तिनीहरूलाई तातो पानीमा राख्नुहोस्।
- केनिंग र उबलने जल प्रसोधनको लागि जारको तयारी गर्नुहोस्
- चौथाईमा सुन्तला र नींबू काट्नुहोस्। बीउ हटाउनुहोस्। पारदर्शी र नींबू क्वार्टरहरू क्रसवारको पतली स्लाइसमा काट्नुहोस्। एक माध्यम सससेन मा, नारंगी र लेमन स्लाइस र पानी मिलाउनुहोस्। 20 मिनेटको लागि कम गर्मीमा सुन्तला र नीलो मिश्रण मिलाउनुहोस्।
- पानीको ठूलो बट्टा एक फोडामा ल्याउनुहोस्।
- बर्फ पानीको साथमा ठूलो कटोरा भर्नुहोस्।
- पीचहरू उबलते पानीमा लगभग 15 सेकेन्डको लागि ड्रप गर्नुहोस्, वा तपाईंले पेलो स्पिलिङ देख्नुहुने सम्म। एक स्लटेड चम्मच संग, पाक रोक्न को लागी आड फ्रान्समा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- पीचहरू पिक गर्न तेज चाकू प्रयोग गर्नुहोस्। तिनीहरूलाई पिट्नुहोस् र तिनीहरूलाई ठुलो पार्नुहोस्।
- 8- देखि 10- कोटार्ट वा डच ओवन को क्वार्टमा, नारंगी र नीबू मिश्रण र कटा पीचहरू मिलाउनुहोस्।
- पेक्टिन हल गर्नुहोस् फल मिश्रण मा र पूर्ण रोलिंग फोडा मिश्रण। चिनियाँमा हलचल र एक पटक फेरि निरन्तरता लिइरहेकी थिई। 1 मिनेटको लागि, पूर्ण फोडा खोल्नुहोस्, जारी राख्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्; चाँडो बन्द फोम स्किम गर्नुहोस्।
- तातो बाँझिएको जारमा एकचोटि राख्नुहोस्; सील।
- 5 मिनेटको लागि उबलने पानीको नुहाउने क्यानरमा प्रक्रिया गर्नुहोस्।
7 वा 8 आधा पिनहरू बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
सजिलो सानो ब्याच स्ट्राबेरी जाम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |