अरोड़ा चटनी पकाउनुहोस्
अरोड़ा रस अण्डा, सब्जिहरु र पास्ता व्यंजनहरुको लागि क्रीमयुक्त टमाटर चटनी छ। यो टमाटर पनीलाई एक आधारभूत सुपरमेज सस वा अल्लेन्डेसे सॉस जोडेर बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट
- Suprême सॉस (वा
- Allemande सॉस )
- 1 कप टमाटर शुद्ध
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, अलमेन्डेन्ड वा सुपरमेन्ट सस लाई।
- टमाटरमा पर्दामा हिउँद, अर्को मिनेटको लागि उकालो र टाँस्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 162 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |