सलाद-ए शिरजीजी ईरानमा एक स्वर्गीय पसंदीदा हो। फलफूल कटा टमाटर र ताजा टकसाल, लहसुन, र कागको रस संग मिश्रित कर्करले सलाद-ए शिरिजालाई ताजा पार्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूलो, फर्म टमाटरहरू
- 2 खीराहरू
- 1 सानो प्याज, रातो र पहेँलो
- 2 चम्मच नींबू या
- कागतीको रस , स्वादको आधारमा
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच
- ताजा टकसाल , पतला कटाई
- 1 चम्मच मासु लसुन
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- फलफूल टमाटर, ककुल र प्याज काटेर।
- बाँकी सामग्रीहरूसँग टाँस्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 96 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 80 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |