इन्डो-चिनियाँ वा चिनियाँ खाना भारतमा बाँच्ने चिनियाँ समुदायको एक उत्पाद हो। उनीहरूको खानाको स्वादिष्ट स्वादले भारतीय ताला लगाइरहेका छन्। यो सजिलो चिनियाँ बाहिरी व्युत्पन्न पहिल्यै तयार गरिएको भारत-चिनियाँ स्वीचुआन सॉस प्रयोग गर्दछ जुन अघि बढ्न सकिन्छ र तपाईंको फ्रिजमा भविष्यको प्रयोगको लागि भण्डार गरिएको छ। चिनियाँ बेहर एक स्वादिष्ट नाश्ता हो जुन भोजनको रूपमा पर्याप्त खाँचो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप (250 ग्राम) को
- गेहूं नूडल्स
- 1 tbsp। क्यानोला, सूरजमुखी वा सब्जिङ पकाउने तेल गहिरो तलना नूडल्समा
- 1/4 कप ग्रेटेड गाजर
- 1/4 कप गोभी धेरै राम्रो लाग्यो
- 1/4 कप धेरै पतला कटा भयो घंटी मिर्च
- 1/4 कप
- सेम फुरायो
- 1/4 कप कटा वसन्त प्याज
- 2 चम्मच। ताजा कटा धनियाँ
- 1/4 कप नमकीन, भुना भयो मूंगफली
- 1/2 कप
- Indo-Chinese Szechuan सस
- 1 चम्मच। सिरका
- 2 चम्मच। टमाटर किचअप
- 2 चम्मच। चिली चटनी
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- उबलने सम्म गहिरो बत्तीको पानी हटाउनुहोस्। एक चम्मचको नमक जोड्नुहोस् र त्यसपछि नूडलहरू थप्नुहोस्। लगभग उक्लियो र पानीबाट हटाउनुहोस्। राम्ररी चिसो र ठुलो र सुत्न को लागी बिछ्याउनुहोस्।
- पकाउनको तेललाई गहिरो त्रास नूडल्समा न्यानो गर्नुहोस्। गहिरो फेरी सम्म पहेलो सुनहरी र क्रिसमस। तेलबाट निस्कनुहोस् र टाढा टाँस्ने सम्म ठिक नभएसम्म राख्नुहोस्।
- एक ठूलो मिश्रण कटोरा लिनुहोस् र भित्रमा तलाका नूडल्स कुचल। सबै अन्य सामग्रीहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग हलचल गर्नुहोस्।
- तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस् वा यो सुत्न पाउनुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 137 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 29 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |